• 1
  • 2
Здравейте, някой дали ще може да ми даде идея как да направя нещо оригинално с табло. Искам да скрия това разстояние м/у гипсокартона и предния капак.
Приемам всякакви идеи, ако може и снимки.
Ще по черпя по бира за най-оригиналната идея :)

Прикачен файл

14042008150.jpg
14042008150.jpg (12.3 KиБ) Видяна 5326 пъти
Антония - специалист
Над входната ми врата са разположени цял куп гадости, като се почне от таблото (май е същото като твоето, Schneider Electric), мине се през звънеца и се стигне до огромнейшата кутия на СОТ. И докато таблото е вкопано в стената, другите неща стърчат бая и определено късат нерви. Затова реших да направя тъничко шкафче, с което да ги скрия. Вратичката е без дръжки, а с пуш бутон, гръб няма. Обсъдих го с мебелиста, той каза, че е елементарно да се направи, пък и сравнително евтино излиза. И предложи вместо вратичка да сложим огледало. Та в момента го обмислям, звучи доста интересно, пък не се сещам за недостатъци... В сряда ще го поръчвам, дотогава трябва да реша :)
Rumen Iankov - специалист
Защо не го вкопаеш в стената.Малко къртене ще падне но накрая ще е прибрано. :)
Само незнам което като твоето или твоето като моето:):) да наистина е Echneider Electric (по точно Merlin Gerin) най добрите са всичко свързано с тока без кабелите е на Merlin Gerin, но това както и да е.
това с пуш бутона ми допада, но това с огледалото не всеки си има избор. От гипсокартон ще е добре.

P.S.
Аз по принцип май проблема със званеца съм го измислил с мобилен.
Rumen Iankov написа:
Защо не го вкопаеш в стената.Малко къртене ще падне но накрая ще е прибрано. :)
Няма да стане вече защото всички кабели са с определената дължина а и отзад се оказа че има трегер.
masterval - майстор
Мисля, че Антония си изкара бирата :-D , обещана от dalya_tom4o.
А за огледалото идеята е супер, не знам, колко си висока, или ще е падаща вратичка на клавирни панти или нещо под.?
Антония - специалист
Входната ми врата влиза направо в хола и е точно срещу прозорците. Светлината от тях ще се отразява в огледалото и ще се получават интересни отблясъци из стаята. Една от идеите беше леко да го наклоним напред, да е под ъгъл, така че да стане още по-закачливо :) Ама както казах, още не съм решила, обмислям.
Антония написа:
Входната ми врата влиза направо в хола и е точно срещу прозорците. Светлината от тях ще се отразява в огледалото и ще се получават интересни отблясъци из стаята. Една от идеите беше леко да го наклоним напред, да е под ъгъл, така че да стане още по-закачливо :) Ама както казах, още не съм решила, обмислям.
При мен не е така както при Антония. От входната врата се влиза в коридора както се вижда на снимката и височината на таблото е 2.3м. и няма да е отдачно да има огледало. При мен на стената има гипсокартон.
По въпроса за бирата половин бира има Антония :)

Прикачен файл

tabloto.JPG
tabloto.JPG (4.74 KиБ) Видяна 5226 пъти
Антония, какво стана със шкавчето? Поръча ли го?
Последна промяна от dalya_tom4o на ср май 07, 2008 11:48 pm, променено общо 1 път.
Антония - специалист
Тцъ. Днес имах много работа и зарязах за кратко разправиите покрай ремонта, нямаше начин. Утре.
  • 1
  • 2

Тема "Идея за скриване на табло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: