Ел. инструментите. Консумативи.
Един разбрал, аферим!
nikolson - майстор
Не оставяй батерията да падне докрай. Винаги я оставяй заредена, когато не се ползва.
kozl - майстор
съб май 25, 2024 10:01 pmnikolson написа:
Не оставяй батерията да падне докрай. Винаги я оставяй заредена, когато не се ползва.
И аз така старая се, но случи се - оставен винтовръта с леко натиснат клавиш, при допир в друг инструмент и светещ LED, за няколко дни и батерията се източи до към 1V на елемент.
nikolson - майстор
Прикачен файл:
parkside.jpeg
parkside.jpeg (49.54 KиБ) Видяна 440 пъти
Може ли на първта снимка да е с друго яке? Синьо например?!!
cholev - майстор
пет май 24, 2024 10:25 pmIndianec 2 написа:
20240524_170521_222016.jpg
Завих 50-60 винта след работа, щото правих стелаж, и на първо четене е класи на предишните ми винтоверти. Дано да отметнем доста работа във времето...
Завиването на винтове за стелаж с 18/20в бормашина 2кила си е живо садо-мазо :-D . Затова има винтоверти 12в
Indianec 2 - специалист
Има, но не си печатам парите, имам и доста по- належащи нужди, от това да имам 2 машинки.
kozl - майстор
нед май 26, 2024 4:35 pmIndianec 2 написа:
Има, но не си печатам парите, имам и доста по- належащи нужди, от това да имам 2 машинки.
Е то за тва Парксайда е 3 в 1. (три вместо едно) :wink:
PIP - майстор
пон май 27, 2024 7:08 amkozl написа:
нед май 26, 2024 4:35 pmIndianec 2 написа:
Има, но не си печатам парите, имам и доста по- належащи нужди, от това да имам 2 машинки.
Е то за тва Парксайда е 3 в 1. (три вместо едно) :wink:
Те кутията на винтоверта не могат да направят като хората, какво да говорим за самата машина. За два винта на година вършат работа.

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: