Ел. инструментите. Консумативи.
PIP - майстор
пон май 27, 2024 10:11 amaleksnp написа:
Глупости.
За да прибереш винтоверта в кутията трябва да му свалиш батерията и дъжача за накрайниците, иначе не се събира. Това е дизай за машина, която да се ползва рядко иначе ще полудееш да го правиш постоянно. Да не говорим, че машините са им грубиански, с вибрации, луфтове и баланс... любителска техника, но за толкова пари толкова, това не ги прави лоши, просто не са правени за продължителна работа.
Djack - специалист
Как ще трябва да му сваляш батерията, за да го прибереш в куфара?? Няма такова нещо. Аз имам няколко аку инструмента на парксайд, но всички са сметнати да се прибират в куфара с 4Ач батерия вътре. За държача за битове съм съгласен, че трябва да се маха, ама това е нормално! По тая логика, може да искаш да го прибереш в куфара с 10мм бургия в патронника! :)
aleksnp - специалист
пон май 27, 2024 10:47 amDjack написа:
Как ще трябва да му сваляш батерията, за да го прибереш в куфара?? Няма такова нещо. Аз имам няколко аку инструмента на парксайд, но всички са сметнати да се прибират в куфара с 4Ач батерия вътре. За държача за битове съм съгласен, че трябва да се маха, ама това е нормално! По тая логика, може да искаш да го прибереш в куфара с 10мм бургия в патронника! :)
Точно.
PIP - майстор
пон май 27, 2024 10:47 amDjack написа:
Как ще трябва да му сваляш батерията, за да го прибереш в куфара?? Няма такова нещо. Аз имам няколко аку инструмента на парксайд, но всички са сметнати да се прибират в куфара с 4Ач батерия вътре. За държача за битове съм съгласен, че трябва да се маха, ама това е нормално! По тая логика, може да искаш да го прибереш в куфара с 10мм бургия в патронника! :)
Не е мой, за да го снимам. Наложи ми се да го ползвам за два винта и след това исках да го прибера - не можах с батерията и 50мм бит, собственика каза, че трябва да се свалят. Ползвал съм чужди пендула, виброшлаф и ръчен циркуляр, вършат работа за домашни нужди, но... както и да е. Аз имам техен пистолет за топъл въздух, купил съм го, колкото да имам, още не съм го ползвал, като се надявам да върши работа за от време на време и го взех, защото не вярвам да е по-лош от другите марки за същата цена, но не очаквам да е като значително по-скъп инструмент. Не омаловажавам марката, но нямам илюзии, че става сериозна работа.
kozl - майстор
Предполагам, че повечето Парксайдски куфари са направени да поместват винтоврътите с по-малките батерии. Така ако винтовръта е обурудван с допълнително закупена по-голяма батерия няма да се събере в куфара с батерията. :roll:
cholev - майстор
пон май 27, 2024 1:13 pmkozl написа:
Предполагам, че повечето Парксайдски куфари са направени да поместват винтоврътите с по-малките батерии. Така ако винтовръта е обурудван с допълнително закупена по-голяма батерия няма да се събере в куфара с батерията. :roll:
Паа аз повечето куфари ги изхвърля. Но на перформанцетата не: Тоз е събрал освен оригинала и импакта и 12в винтоверта и има место още за 5, 6 батерии :-D
Прикачен файл:
IMG_20210122_170315а.jpg
kozl - майстор
Чолев,
и аз така, ма не сакам да се Фалим с Парксайда.
Върши ми работа, но ако имах възможности, щех да награбам и още от по убавото :-D
cholev - майстор
пон май 27, 2024 4:46 pmkozl написа:
Чолев,
и аз така, ма не сакам да се Фалим с Парксайда.
Върши ми работа, но ако имах възможности, щех да награбам и още от по убавото :-D
Ставаше дума за некакъв винтоверт, който требвало да се се разглоби, за да влезе в куфара. Разбрах, че и требва да се свали и некакъв митичен държач на битове. Какво е това бе хора- какви са тези държачи :?
Куфарите ги изхвърлям. Този който съм показал съм запазил.
Всеки да купува, каквото иска или има възможност.
Но да завиеш 2 винта и да обявиш, че "машините са им грубиански, с вибрации, луфтове и баланс." :lol: (PIP-чо) :-D
ПИП-чо бегай у четвъртък и си купи машина безчеткова мощна красива без никакви луфтове и чудесно балансирана за 70 пари с 5 години истинска гаранция. Са за всеки винт ли ще ходиш у комшиите да се молиш за машинка :-D
пон май 27, 2024 8:04 pmcholev написа:
... Са за всеки винт ли ще ходиш у комшиите да се молиш за машинка :-D
Ти заеби зелените!
Искам за всяко къпане комшийката да звъни на вратата по розаф халат, а сутрин да идва да ѝ пълня захарницата.
Със зелени ще ми се пъчи той, че и ще хока!!!
Не виде ли, дето некой опитал да прибере инструмента как му е наденат битЪт.
Ти така ли си го прибираш, юнак такъФ?!

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: