Ел. инструментите. Консумативи.
comunikator - специалист
Електроуред за точене на свредла http://www.baumax.bg/flyer/2011/BG_0301 ... index.html някой виждал ли е нещо подобно и дали върши някаква работа?
На 34 страница в каталога.
mitko64 - майстор
Parkside на Лидъл имат такова. Води се Drill Sharpener PBSG 1. 55W, 1500min-1, за свредла от 3 до 10мм, споменава се и нещо за битове, но не го разбрах. Продава се с куфар, два резервни заточващи камъка и 16 свредла HSS с титаниево покритие. Доколкото разбрах не се точат свредла с карбидни пластини. Явно е продавано отдавна и цена не можах да изровя.
comunikator - специалист
А това което съм показал в Баумакс дали върши някаква работа?
Така и никога не се научих да точа боргии от 10 една точа като хората :?
Мен ми трябва само за заточване на захабени боргии.
teon - специалист
Специално това което предлагат не върши никаква работа.Наскоро го разглобих и изхвърлих.Не си давай парите.
MamaMy - майстор
Това не е електроуред, а накрайник за дрелка. Наточих 20-тина свредла с него и се натрапи пластмасата. Менте е. Мойто го взех от Конрад за 24 лв по същите причини, но се оказа менте. Не, че не върши работа, ама за кратко.
comunikator - специалист
Препоръчайте тогава нещо подобно което да ми върши работа и да е с голема цифра в цената :roll:
evdoki - специалист
Ето това върши работа drill doctor
UNIOR - модератор
Изображение

http://www.tashev-galving.com

Обади се в "Ташев Галвинг"
и питай за този каталожен номер 094 MAS 072
цената му е 419 лв. не змам дали те устройва тази голяма цифра в цената

А тази джвъчка по горе която си показал също може да намериш там за петнайсетина лева
под този каталожен номер 094 SUN1534
mitko64 - майстор
Бош също имат приставка за бормашини с шийка 43мм( Bosch S40). За свредла от 3,8 до 10мм. Цена, обаче, гледам 36 паунда.
comunikator - специалист
Скъпичко ми е надявах се на нещо до 50тина лв.

Тема "Инструмен за точне на бургии" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: