Ел. инструментите. Консумативи.
kalin2505 - специалист
Здравейте, искам да си купя перфоратор който ще използвам за домашни цели.Харесал съм си три варянта но незнам кой да предпочета моля помогнете

Прикачен файл

clip_image008.jpg
clip_image008.jpg (22.47 KиБ) Видяна 4006 пъти

Прикачен файл

clip_image052.jpg
clip_image052.jpg (27.95 KиБ) Видяна 4009 пъти

Прикачен файл

clip_image006.jpg
clip_image006.jpg (10.24 KиБ) Видяна 4009 пъти
Последна промяна от kalin2505 на чет май 05, 2011 4:04 pm, променено общо 2 пъти.
EDI - майстор
Я дай вариантите, че нещо са се загубили. :lol:
Chefo77 - майстор
За мен най-добрият перфоратор за такива цели е

http://www.proshop.bg/rw/items/311312-b ... 00-re.html

Лек, с много фин и бърз удар.

Edit: Така, на снимка, най-хваща окото Black and Decker-а ...
EDI - майстор
Аз имам СКИЛ.Модела е от по-старите, модела е 1760 .За дома ми върши идеална работа.С него къртих части от бетонна плоча 10 см, ама як бетон, лят прези 30 години, слагали цимент като за световно.За пробиване никакви проблеми.
valmet - специалист
Колега,гледай да има сервизи,към които можеш да се обърнеш след време при проблем.
Иначе аз не съм използвал нито един от трите модела.
Този,който е показал Чефо77 ми е попадал в ръцете преди няколко години,но сега не знам как са.Пък и Бош не са това,което бяха-лично мнение!
gogo1113 - специалист
Ако изборът се ограничава само до тези трите според мен най-добрият за цената си е Black&Decker. Не е лошо да видиш все пак и други - Makita, Dewalt, Bosch. Разликата в цената няма да е фрапираща предвид факта, че такава машина не се купува всеки ден.
kalin2505 - специалист
ДА но тези са в рамките на 200 лева, а при положение че ще се ползва много малко дали ще има и 30 дупки в годината не ми се дават 300 че и нагоре лева за професионални машини
Kumay - майстор
kalin2505 написа:
ДА но тези са в рамките на 200 лева, а при положение че ще се ползва много малко дали ще има и 30 дупки в годината не ми се дават 300 че и нагоре лева за професионални машини
Не знам дали държиш на функцията "къртене".
За другите марки не знам, но за Макита мисля, че още се намира HR2230 на промо цена от 269,00лв с к-т свредла подарък...
С къртене отива доста над лимита ти - 319,00.
smlxl - специалист
Sparky e истината. И няма значение колко дупки си мислиш че ще пробиеш, а да ти е кеф докато ги пробиваш и да разчиташ на инструмента :wink:
rolls - специалист
smlxl написа:
Sparky e истината. И няма значение колко дупки си мислиш че ще пробиеш, а да ти е кеф докато ги пробиваш и да разчиташ на инструмента :wink:
:lol: :lol: :lol:
Не бях се смял така от доста време ...

Тема "млоя за мнение" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: