• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
Може ли обикновена дрелка да се иэполэва эа монтаж на гибсокартон вместо винтовер.Ако не може кой е наи евтиния вариант эа купуване.
masterval - майстор
Най-добре си потърси винтоверт на ток за сухо строителство, 50-70 лева има свестни. Може и да има по-евтини, не знам, питай в магазините.
The_FAN - специалист
Има AKITA за 21 лв. - 200 винта и стига толкова. Там някъде изгаря :)
Takezo Sensey - модератор
Може , но трябва да има специален накрайник :-D
Matchless - специалист
Rider мисля ,че се пишеше ,райдер се произнася,винтоверта е тежък и неудобен,но е много здрав и върши работа-65-70 лева върви.
Spaidy - специалист
И аз да питам в темата говорите за обикновен винтоверт на 220 волта, а не за акумолаторен нали?

Добре де ако някой се занимава с това не е ли по евтино да си купуш една макита за 300 лева за 5 години напред отколкото през половин година по 70 лева за боклуци?
prascho - майстор
Spaidy написа:
И аз да питам в темата говорите за обикновен винтоверт на 220 волта, а не за акумолаторен нали?

Добре де ако някой се занимава с това не е ли по евтино да си купуш една макита за 300 лева за 5 години напред отколкото през половин година по 70 лева за боклуци?
На бай Ганьо все не му достигат парите щото ни управляват все хубави хора. За цивилизовани страни ще кажа, че си прав, но за България не винаги скъпото е и качествено!
$64EN - специалист
aз лично не съм толкова богат , та да си позволя да си копувам евтини инструменти през няколко месеца .
Spaidy - специалист
$64EN написа:
aз лично не съм толкова богат , та да си позволя да си копувам евтини инструменти през няколко месеца .
Е това е най - правилната пиказка!!!!!
Аз мисля по същия начин!
masterval - майстор
Дани-О попита за евтин вариант.
ЗЦначи няма да си изкарва прехраната с този винтоврът.
Значи му трябва среден клас. И на някой приятел ще помогне. Па като му хареса и се захване сериозно, ще си купи Хилти за 700 лева :-D
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос эа винтовер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: