Ел. инструментите. Консумативи.
vrangelov - специалист
съб яну 19, 2019 10:15 amТрифон П.Трифонов написа:
...Чакай да видим ко ши стани с ризачката, чи вчера са възпалих, покрай темата и запалих малката.
...
Ха, и моята малката е същата. Да знаеш, че трябва да я държиш само с дясната ръка. Дори да си левичар.
Каква ти е голямата?

На таз HUSQVARNA да не са й залепнали пружините на съединителя от ръжда например. Или спирачката.
Къде го клипчето как не върти веригата.



Andri01 написа:
[-( Че осрахме темата :( :partyman:
Не може да се отрече, но като видях като моя бръмбазък и не се стърпях.


Поздрави и на двамата

ПП: Ако някой ще трие мнения, може да я слее с другата тема, или да я отдели като самостоятелна.
съб яну 19, 2019 11:52 amvrangelov написа:
...
Тя, темата е ясна, а работата за майстор, ама е хубаво да се доведе до края.
"Голямата" е най малката профи 241 М Stihl.
На клипчето едноръкия бандит е със стара верига точно преди хвърляне.
Тунинговах я още в гаранция. Трябва да си я чул, че не звучи като заводска.
Режи кат змей.
Утре може да напрая още едно клипче с по нова и заточена верига.

Въййййй, вече трябва да поддържам тезата, че темата е за отопление.
stanetzz - специалист
Да ползвам темата на колегата, че да не пускам нова.
Колеги, някакво мнение за тези руски резачки? Дружба ?
Трябва ми за подръжка на малка овощна градина. Ня мястото няма ток, иначе имам електрическа Спарки, която ми върши работа по двора.
Ако тази не става, какво друго до към 150-180лв? Някакви мнения за марките Partner и Daewoo?
lov - майстор
Тая е руска колкото аз съм балерина. :lol:
пон фев 04, 2019 11:00 pmstanetzz написа:
Да ползвам темата на колегата, че да не пускам нова.
Колеги, някакво мнение за тези руски резачки? Дружба ?
Трябва ми за подръжка на малка овощна градина. Ня мястото няма ток, иначе имам електрическа Спарки, която ми върши работа по двора.
Ако тази не става, какво друго до към 150-180лв? Някакви мнения за марките Partner и Daewoo?
Купуваш нещо дето си струва, от официален представител, с гаранция и сервиз.
Ето ти възможности.
http://www.kol-bg.com/%D0%B3%D1%80%D0%B ... -717-1.htm

http://www.husqvarna.pancer.bg/mcculloch-chainsaws.html
Евтините алтернативи на Хускварна.
Димитър Димов - специалист
Tова си е чисто китайче,ако се поразровиш има добри машини на сносни цени.
ben84 - специалист
Евтините китайци си вършат работа, ама трябва да си майсторче. Все нещо има за настройка и притягане.
Една такава я мъча в момента (Chain Saw 4500). Реже като змей. За сметка на това строши маслена помпа, оригиналната и верига беше от макарони направена, стартера и той е за смяна и от време на време регулирам сместа. Отделно след всяко рязане трябва да проверявам болтовете по капаците и е малко неудобна за продължителна работа.
Преди нея имах моторно Спарки, ама то стана на много километри и умря от старост.
:partyman:
Димитър Димов - специалист
вт фев 05, 2019 7:39 pmben84 написа:
Евтините китайци си вършат работа, ама трябва да си майсторче. Все нещо има за настройка и притягане.
Една такава я мъча в момента (Chain Saw 4500). Реже като змей. За сметка на това строши маслена помпа, оригиналната и верига беше от макарони направена, стартера и той е за смяна и от време на време регулирам сместа. Отделно след всяко рязане трябва да проверявам болтовете по капаците и е малко неудобна за продължителна работа.
Преди нея имах моторно Спарки, ама то стана на много километри и умря от старост.
:partyman:
Всеки решава за себе си на какво да се довери.Реално с три камиона дърва китайчето си е избило парите,а всичко след това е добре дошло.А дано след време напишеш и за него че е умряло от старост,ама надали.
stanetzz - специалист
Да, включително и на теб благодаря, въпреки че предложенията ти малко надвишават ценовият праг, който съм си поставил- 200лв за градинарска хоби машинка, с която няма да се режат дърва за огрев, а само овошки. Все пак ще ги разгледам.
Както и да е, бъди жив и здрав!
вт фев 05, 2019 9:49 pmstanetzz написа:
Да, включително и на теб благодаря, въпреки че предложенията ти малко надвишават ценовият праг, който съм си поставил- 200лв за градинарска хоби машинка, с която няма да се режат дърва за огрев, а само овошки. Все пак ще ги разгледам.
Както и да е, бъди жив и здрав!
Няма по евтино и що годе качествено.
Фен съм на Щил, но те нямат евтини дъщерни в тая област. Хуска е по скъп от дъщерните си.
Всичко друго е стрелба в тъмното.
Чел съм, че резачки от 70 лв режат и държат.

Имам още едно предложение.
Чакаш промоция в Кауфланд на Премиум. Около 110 лв, турска.
Има гаранция. Връщането не е проблем.
Не купувай за под 100 лв китайци от нета!

Тема "Тема за резачките и моторните триони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: