Ел. инструментите. Консумативи.
dragozow - майстор
Намират се, аз знам къде има нови Husqvarna 262 и 268.
пишман_майстор - майстор
Драгозов , на каква цена са? Добри машинки са.
mavryt4o - майстор
В щил Пловдив има още 4 броя 044 .Има и почти нова на 20 кубика мс 880 на 1600 лв но е адски тешка и скъпо ми се видя.
koveslav - майстор
В сервиза на Щил до Хеи-то в Пловдив са ми правили страшни оферти и на запазени и на почти нови машини от по-стари модели и дори сме взимали от тях на приятели.За мен са много коректни хора и в сервиза и в близкия техен магазин,но отдавна не съм в този бранш и не съм ходил скоро.Въпроса е,че такива неща стават на момента-когато изпадне нещо.Трябва да се следи.
iivanov - майстор
Че казвайте овреме бе хора ! Нямаше да се набутвам с тия супер-дупер нови модели .
borchoyor - специалист
пет окт 12, 2018 3:49 pmiivanov написа:
Че казвайте овреме бе хора ! Нямаше да се набутвам с тия супер-дупер нови модели .
Ха-ха, сигурно и моята 241 е супер-дупер😀
iivanov - майстор
Ми , кво да ти кажа ... :? Бях от горе долу от първите , които си взеха хуск с електронен карбуратор . Четири години всичко беше ОК , докато замърсени писти на дросела ме вкараха в бокса . Поради някои неразбории в Хускварна България ремонта се забави и се наложи да взема супер-дупер новият фейслифт на щил 261 . Е сега , две години след покупката имам ядове с карба . Чакам сезона да свърши и отивам в бокса .
borchoyor - специалист
пет окт 12, 2018 4:55 pmiivanov написа:
Ми , кво да ти кажа ... :? Бях от горе долу от първите , които си взеха хуск с електронен карбуратор . Четири години всичко беше ОК , докато замърсени писти на дросела ме вкараха в бокса . Поради някои неразбории в Хускварна България ремонта се забави и се наложи да взема супер-дупер новият фейслифт на щил 261 . Е сега , две години след покупката имам ядове с карба . Чакам сезона да свърши и отивам в бокса .
Горе-долу и аз от толкова я имам, ама режа малко 30куб. и засега нямам ядове, да си чукна на главата. Ама сега се чудя дали да не взема синтетично масло, че с нея ми дадоха от червеното и още си имам от него. Ама като чета за тия масла и новите двигатели, май трябва да го сменям😚
iivanov - майстор
Пич , щилско червено е отживелица . Това е масло за старите , неособено топлинно натоварени модели . Новите , какавато е твоята , си искат най-малко полусинтетика , като щилско НР super .
borchoyor - специалист
пет окт 12, 2018 5:14 pmiivanov написа:
Пич , щилско червено е отживелица . Това е масло за старите , неособено топлинно натоварени модели . Новите , какавато е твоята , си искат най-малко полусинтетика , като щилско НР super .
То е ясно, ще вземам ултра, ама гледам, че за подарък с новите пак дават от червеното🤔

Тема "Тема за резачките и моторните триони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: