Ел. инструментите. Консумативи.
soewhaty - напреднал
вт окт 03, 2023 2:00 pmSoviet_Soldier написа:
вт окт 03, 2023 1:49 pmsoewhaty написа:
С 2 думи направиха всичко, което можаха, за да ни излъжат и просто решихме от специализиран магазин да купим нова, а не от ЛИДЛ, та наша си беше грешката.
Въпрос на късмет. Мой приятел си купи хуска това лято, дойде с заводски дефектен бензинов филтър, то си личеше, че пълни подкачващата помпичка бавно. Занесе я в дилър на Хуск, взеха му 30лв уж за настройка, че му трябваше бързо на същия ден, обаче се оказа, че нищо не са направили и не е в това причината да не работи нормално. След месец му я върнаха със сметка 26лв май беше 6 за филтъра и 20 за смяната, не му признали гаранцията. Като хвана да чете гаранционната карта, Хускварна дори валовете са вписали като за консуматив.
Всичко живо в днешно време умряло за пари, и даже премиалните брандове, дето продават с над 200% надценка си позволяват да се подиграват с клиентите си за нещо, чиято производствена стойност е центове.
И на мен подобно нещо ми се е случвало, но като даваш пари ти се ще да не плащаш и с време отгоре
емовлаха - специалист
вт окт 03, 2023 1:44 pmsoewhaty написа:
За голямо съжаление и с други Parkside инструменти сме имали проблеми, та спираме с тях за сега.
Какво беше становището та отказаха ? Нещо да не сте я скъсали от работа та е изгоряла?
soewhaty - напреднал
вт окт 03, 2023 2:11 pmемовлаха написа:
вт окт 03, 2023 1:44 pmsoewhaty написа:
За голямо съжаление и с други Parkside инструменти сме имали проблеми, та спираме с тях за сега.
Какво беше становището та отказаха ? Нещо да не сте я скъсали от работа та е изгоряла?
Според тях неправилна употреба
емовлаха - специалист
Сподели каква задача е била възложена на резачката като количество работа та не е могла да се справи? Сценарий - Липса на масло, пренатегната верига, изхабена, кипва и приключва електриката. Нали електрически е триона ? Там защита за претоварване на двигателя има ли?
Последна промяна от емовлаха на вт окт 03, 2023 2:33 pm, променено общо 1 път.
soewhaty - напреднал
вт окт 03, 2023 2:27 pmемовлаха написа:
Сподели каква задача е била възложена на резачката като количество работа та не е могла да се справи? Сценарий - Липса на масло, пренатегната верига, изхабена, кипва и приключва електриката. Нали електрически е триона ?
Рязахме дървото на двора. Според ЛИДЛ 20см бил мн голямо стебло. Както и да е, то приключена тема, просто ми стана смешно, защото постфактум видях тази тема тук и за зачетох с отговорите тук и реших да споделя моят опит с ЛИДЛ и parkside.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт окт 03, 2023 1:47 pmsoewhaty написа:
вт окт 03, 2023 1:46 pmSoviet_Soldier написа:
вт окт 03, 2023 1:43 pmsoewhaty написа:

Изгоря на 1-я ден. Това е.
Гаранцията не я ли признаха или и те като Хускварна, считат цялата резачка за консуматив и гаранция на практика няма. :lol:
Спорене с ЛИДЛ е лоша идея ... толкова овъртане за едни 50-100 лева.
Сподели в кой магазин е това. В "моя" съм връщала доста неща, в разни ситуации и все без проблем
емовлаха - специалист
Няма как 20см да събори машината ако вс е ок със нещата дето писах като сценарий
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт окт 03, 2023 2:36 pmемовлаха написа:
Няма как 20см да събори машината ако вс е ок със нещата дето писах като сценарий
Оооо, има как
Soviet_Soldier - специалист
вт окт 03, 2023 2:33 pmsoewhaty написа:
Рязахме дървото на двора. Според ЛИДЛ 20см бил мн голямо стебло. Както и да е, то приключена тема, просто ми стана смешно, защото постфактум видях тази тема тук и за зачетох с отговорите тук и реших да споделя моят опит с ЛИДЛ и parkside.
Сигурно иде реч за малките акумулаторни с 30см шина. Ква е логиката да я окомплектоват с 30см шина, като 20 ѝ е много? :lol: Може в гаранционните условия да напишат, че машината обезателно трябва да се ползва от девица по време на пълнолуние, иначе гаранцията не важи.
Не знам коя дума е по-подходяща за подобни търговци, жалки или смешни мошеници. Продават боклук, за който не желаят да поемат отговорност.
емовлаха - специалист
Може да го оспорва! Нз за какъв модел иде реч ако има зашита на двигателя и не е сработила проблема не е в претоварване и неправилна употреба. Да си търси правата

Тема "Тема за резачките и моторните триони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: