Ел. инструментите. Консумативи.
Димитър Димов - специалист
Феновете на щил ще са за него,но е извън бюджета,тези на хускварна мак-а(все пак е дъщерна и много от частите са еднакви).Като фен на хуск-а съм имал партнер,йонсеред,а сега хуск.Предполагам се сещаш на коя залагам,но парите са твои,а пък и много ще ти кажат щил.
monster18 - специалист
Също така гледам и щил 180 но ми се струва слаба незнам вечe :)
dimko1 - специалист
нед окт 26, 2008 10:02 pmMaster_Kenobi написа:
Аха, е защо тогава колегата се жалва, че имало проблеми?! Той би следвало да си е знаел, още при купуването...
Та, това се дължи предимно на цената. :-D
Аз наскоро се "изръсих" 240 кинта за електрическа резачка - Хускварна. И не съжалявам - всички екстри - и единствения модел с центробежен съединител и нищо пластмасово вътре.
затова е 240лв.щото е орегинална, а те някой ментак за 50-60лв.
dragozow - майстор
От посочените две, Щил. Ако добавиш Husqvarna 135, Husqvarna. Имам все още от стария модел, произведени в Щатите, за домашно ползване ако не издевателстваш ще я имаш дълго. От McCulloch погледни CS 410, това е Husqvarna 440 с друга опаковка, превишава бюджета обаче. От два дни има кампания на Husqvarna, има и още по-бюджетни решения като 120 с подарък верига за 335 вместо 379 лв, но ако имаш пари по-добре 135, 435, 440...цените обаче скачат със стотина лева за всеки следващ модел.
Димитър Димов - специалист
вт сеп 03, 2019 5:45 pmmonster18 написа:
Също така гледам и щил 180 но ми се струва слаба незнам вечe :)
Прочети написаното от Драгозов,можеш да му вярваш.Грабвай парите и смело напред.Да напишеш какво решение си взел :supz: .
monster18 - специалист
вт сеп 03, 2019 8:12 pmdragozow написа:
От посочените две, Щил. Ако добавиш Husqvarna 135, Husqvarna. Имам все още от стария модел, произведени в Щатите, за домашно ползване ако не издевателстваш ще я имаш дълго. От McCulloch погледни CS 410, това е Husqvarna 440 с друга опаковка, превишава бюджета обаче. От два дни има кампания на Husqvarna, има и още по-бюджетни решения като 120 с подарък верига за 335 вместо 379 лв, но ако имаш пари по-добре 135, 435, 440...цените обаче скачат със стотина лева за всеки следващ модел.
.


Колега благодаря ти много за отделеното време изясни ми някой неща за които се колебаех благодаря още веднъж добре последно видях щил 211 за 570 лв мисля че беше на промоция за нея какво ще кажеш
dragozow - майстор
Става, зависи колко пари ти се дават. За малко повече винаги има малко по-жива машина. MS 211 е в класа на Husqvarna 435 II, която в новата кампания е 559 лв. Ето едно сравнение на базата на потребителски впечатления:
http://yourgoodscompared.com/husqvarna- ... stihl-211/
Модела 435 II е с кован колянов вал от три части, малко по-икономичен и по-слаб с 0,1 HP. Има система с клипси на горния капак за бързо отваряне без инструмент, 40,9 см3 срещу 35,2 см3, прозорче за следене на горивото. Stihl има по-добра дръжка за стартиране, по-ниски вибрации, по-тиха е. Общо взето са много близки по параметри и избора би бил по-скоро пристрастен.
monster18 - специалист
Ех колега,добре че има хора като теб, наистина изчетох линка който ми даде там има всичко което ме интересува.Везните наклониха към щил 211, днес ще видя какво ще стане и ще пиша.Поздрави и благодаря още веднъж за съветите!
1st0r1k - специалист
ср сеп 04, 2019 6:31 amdragozow написа:

Модела 435 II е с кован колянов вал от три части
Това важи ли и за 445 II ?
monster18 - специалист
И така колеги машината е взета нямаше налична 211 и понеже мразя да чакам нарамих щил 231 за добро или лошо това е благодаря на всички колеги които ми помогнаха със избора бъдете здрави :)

Тема "Тема за резачките и моторните триони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: