Ел. инструментите. Консумативи.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт фев 05, 2019 9:58 pmТрифон П.Трифонов написа:

...
Чакаш промоция в Кауфланд на Премиум. Около 110 лв, турска.
Има гаранция. Връщането не е проблем.
Не купувай за под 100 лв китайци от нета!
+1
keymaker - специалист
Те и търсите са бесни китайци. По добре задръж още малко и вдигни със 100-тина лв. бюджета и си вземи нещо прилично. Аз преди 3г. купих кастрачка (за една ръка)китайка и след по малко от месец се почна мъката. След седмица ми изпадна от ОЛХ-то щил 192 Т за 300 лв. беше нов дори не беше пален. Оглеждай се все ще изпадне нещо.
iivanov - майстор
Докато се наканя бай Иван дал насоки . :partyman: За поддръжка на овощна градина класическия трион за две ръце не е много подходящ . Но пък машините за една ръка , нови , са си сума . Ако е малка градинката инвестирай в хубави ножици , големи и малки , и трион . Говоря като овощар с малка градина .
Последна промяна от iivanov на ср фев 06, 2019 8:52 am, променено общо 1 път.
Virtex - майстор
вт фев 05, 2019 7:39 pmben84 написа:
За сметка на това строши маслена помпа, оригиналната и верига беше от макарони направена, стартера и той е за смяна и от време на време регулирам сместа. Отделно след всяко рязане трябва да проверявам болтовете по капаците и е малко неудобна за продължителна работа.
Дано да е майтап това мнение, иначе мнението е тотална логика :-D Излиза,че ако вземе човек нещо такова освен ако не може да я ремонтира сам ще даде в пъти повече пари за ремонти.

И накрая се препоръчват китайски истории от битака в Пловдив (т.нар. 'руски пазар') с идеята, че далаверата била голяма...
вт фев 05, 2019 9:37 pmstanetzz написа:
половината форуми умряха, и се преместиха във Фейсбук.
То си е за хората - фб показва част от мненията на базата алгоритми (т.е. шанса да прочетеш цяла дискусия от всички коментари е малък), но понеже трябва изостаналите да "наваксват" модерните технологии почти всеки е "модерен" с фб и драска там. Това го казвам, понеже е по-скоро загуба някои да разчита там да намери полезна информация, защото вижда това, което фб прецени, че трябва да вижда. Не че някои го интересува де, важното е модерното :-D
atanasov2004 - специалист
Привет! И аз бях пред тази дилема :? Поразпитах тук там...В Практис - Хасково на Черния петък - Взех ДЕУ - корейска по малкия вариант от 200 лв с 20%
отстъпка за 160лв. Много приятна машинка. Лека, лесно пали, и за сега реже перфектно...за тези пари съм много доволен :) На мен това ми трябва-1-2 кубика да събера за 1-2 ракиени казана :-D :-D :-D Успех!
nikolson - майстор
То деуто е толкова корейско, колкото дружбата е руска. :-D
Viali70 - специалист
вт фев 05, 2019 9:49 pmstanetzz написа:
Да, включително и на теб благодаря, въпреки че предложенията ти малко надвишават ценовият праг, който съм си поставил- 200лв за градинарска хоби машинка, с която няма да се режат дърва за огрев,
а само овошки. Все
пак ще ги разгледам.
Както и да е, бъди жив и здрав!
Аз,купих една ушким руска урал експорт за 200 лв. Води се 58 куб. в действителност не е повече от 30 куб. веригата не става за нищо пълен боклул. Карбуратора трябва да се настройва на всяко резане. Резервара протече,обадих се на тези от където я купих.. Нали е в гаранция да сменят резервара,оказасе ,че само двигатела има некаква гаранция. Утре като се преебе двигатела ще кажат ,че само капаците имат гаранция. Взех я от Olx магазина е в Севлиево,не купувайте от там лъжат за гаранцията и неса коректни. Око са от моя край,или да са на малко по близко растояние до сега да съм ги избил. Така ,че от мене акъл взимаш щил 170 и нямаш ядове. На хуска алтернативата 236 е пълен боклук.. Няма смисъл да се набутваш с пари за китайски боклуци.
Ми аз ко рекох бе ора?
От продавалника е руска рулетка, ама само с едно празно.
Партнер или Мак, като евтина алтернатива на Хуск. Сервизна мрежа и гаранция.
При Щил няма такава опция, скъпички са дори машинките за хоби употреба, които се правят в Китай. Само профи серията се прави в Германия и от части в щатите.
Човека сложил таван на харча, Viali70. Щилката вече сериозно надскача. Ми няма нещо дето да върши работа безпроблемно и за дълго време на тая цена.
Режеш с триона, събираш още няколко месеца парички и ако още искаш резачка- купуваш на 230-40 пари и се надяваш да няма проблеми, че късата клечка дебне баш най треперливите да не са прекарат.
krasi92 - майстор
Ако е само да подстригваш овошките бош имат акумулаторен трион до 200 лева а иначе само хоби и за двора електрическа резачка.
Димитър Димов - специалист
Това не е зле:https://www.emag.bg/motoren-trion-stiga ... D9ZCMCBBM/ или поне така мисля,като се има предвид че са купили ''алпина''.Някъде напред имаше питане за тях,но никой не можа да даде инфо от първа ръка доколкото си спомням.

Тема "Тема за резачките и моторните триони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: