Ел. инструментите. Консумативи.
bigdragon - майстор
вт окт 03, 2023 2:37 pmn_a написа:
вт окт 03, 2023 2:36 pmемовлаха написа:
Няма как 20см да събори машината ако вс е ок със нещата дето писах като сценарий
Оооо, има как
Ако машината е правилно оразмерена,
би трябвало да си сбори с дърво, два пъти
по-дебело от дължината на шината...

ПП скоростта на рязяне е друга бира.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт окт 03, 2023 2:49 pmbigdragon написа:
вт окт 03, 2023 2:37 pmn_a написа:
вт окт 03, 2023 2:36 pmемовлаха написа:
Няма как 20см да събори машината ако вс е ок със нещата дето писах като сценарий
Оооо, има как
Ако машината е правилно оразмерена,
би трябвало да си сбори с дърво, два пъти
по-дебело от дължината на шината...

ПП скоростта на рязяне е друга бира.
На същия принцип некои си окопават жипките
soewhaty - напреднал
Исках само да споделя мнение и опит с ЛИДЛ и Парксайд. Вече съм ги прежалил парите, просто споделих, ако някой обмисля от тях да взима резачка, това е само.
емовлаха - специалист
вт окт 03, 2023 3:04 pmsoewhaty написа:
Исках само да споделя мнение и опит с ЛИДЛ и Парксайд. Вече съм ги прежалил парите, просто споделих, ако някой обмисля от тях да взима резачка, това е само.
Сподели модела
soewhaty - напреднал
вт окт 03, 2023 3:05 pmемовлаха написа:
вт окт 03, 2023 3:04 pmsoewhaty написа:
Исках само да споделя мнение и опит с ЛИДЛ и Парксайд. Вече съм ги прежалил парите, просто споделих, ако някой обмисля от тях да взима резачка, това е само.
Сподели модела
Ще го изровя после
borchoyor - специалист
вт окт 03, 2023 2:04 pmsoewhaty написа:
вт окт 03, 2023 2:00 pmSoviet_Soldier написа:
вт окт 03, 2023 1:49 pmsoewhaty написа:
С 2 думи направиха всичко, което можаха, за да ни излъжат и просто решихме от специализиран магазин да купим нова, а не от ЛИДЛ, та наша си беше грешката.
Въпрос на късмет. Мой приятел си купи хуска това лято, дойде с заводски дефектен бензинов филтър, то си личеше, че пълни подкачващата помпичка бавно. Занесе я в дилър на Хуск, взеха му 30лв уж за настройка, че му трябваше бързо на същия ден, обаче се оказа, че нищо не са направили и не е в това причината да не работи нормално. След месец му я върнаха със сметка 26лв май беше 6 за филтъра и 20 за смяната, не му признали гаранцията. Като хвана да чете гаранционната карта, Хускварна дори валовете са вписали като за консуматив.
Всичко живо в днешно време умряло за пари, и даже премиалните брандове, дето продават с над 200% надценка си позволяват да се подиграват с клиентите си за нещо, чиято производствена стойност е центове.
И на мен подобно нещо ми се е случвало, но като даваш пари ти се ще да не плащаш и с време отгоре
Даваш пари за Parkside, а очакваш да е Husqvarna, та после и претенции.... Ем еФтино ем Убаво нема.... Не ви разбрах плаченето....
soewhaty - напреднал
Споделих само опита си с резачките от Parkside, за да се знае от все повече хора. Нищо друго не съм казал нито плакал, та нещо грешно си разбрал. Няма нужда от по-нататъчен коментар :) със здраве.
kr1100 - майстор
Парксайд акумулаторна към 15 см шина 20В постоянно се разхлабва веригата. Няма смазване - с тубичка.
Но е удобна за катерене по дървета. само това с разхлабването на веригата е проблем
нед окт 08, 2023 8:09 pmkr1100 написа:
Парксайд акумулаторна към 15 см шина 20В постоянно се разхлабва веригата. Няма смазване - с тубичка.
Но е удобна за катерене по дървета. само това с разхлабването на веригата е проблем
И смазването от тубичка.
Благодаря, ще се катеря с трион на бедрото по скоро, ако не се налага да ползвам тежката артилерия- MS-150!
емовлаха - специалист
съб окт 07, 2023 9:47 amsoewhaty написа:
Споделих само опита си с резачките от Parkside
Нещо не схващам нещата. Явно си натрупал голям опит. Да беше споделил какво ново купи дето замени Х модела

Тема "Тема за резачките и моторните триони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: