Ел. инструментите. Консумативи.
dragozow - майстор
Ако са същата стъпка и размер ще паснат. Имай предвид, че тези шини и вериги от китайските машини по пазарите са с лошо качество и една верига от позната марка ще отреже няколко кубика повече преди да я заточиш.
dragozow - майстор
Тя и Шкодата е 70% Ауди... ама НЕ Е Ауди ....
Факт, но тук по-скоро става въпрос не за Ауди и Шкода, а за Фолксваген и Шкода. Там разликите са по-малки. Та въпросната резачка е в друга опаковка и е 12 - 13% по-евтина. Частите по мотора, ауспух, стартер, пружини и т.н. са с еднакви кодове. Моделите на McCulloch винаги са малко по-слаби, малко по-тежки и малко по-евтини, това си е политика на групата за да ги позиционират под Husqvarna.
Фитилчо - майстор
Фоклсвагена е Хуск. :cool: Тва стига трябва да е Шкода, а Макулок са Сеат
Аудито- всеки знае кое е :-D Да не кажа Бентлито :wink:
Бачо Кольо - напреднал
Фитилчо написа:
Фоклсвагена е Хуск. :cool: Тва стига трябва да е Шкода, а Макулок са Сеат
Аудито- всеки знае кое е :-D Да не кажа Бентлито :wink:
Това ми напомни един виц: Спира един старец с московеца на един паркинг и вижда младеж с бентли.
-Абе младеж доволен ли си от колата?-пита стареца
-Ми да, защо?-отвръща младеже.
-Да не ме лъжеш бе, гледам ни ги карат много!-почесва се стареца по главата. :?
Бачо Кольо - напреднал
Скоро имах такъв случай в сайт за машинки-немска стока, както гласи рекламата. Питам по телефона какво производство е стоката. След кратко колебание момичето отсреща. казва, че ще провери и ще се обади. След минута две се обажда и гордо заявява, че е китайска, произведена за Германия. Та ако това ми се беше случило преди 20 години изобщо нямаше да се поколебая да я взема, но сега и германците свалиха гарда.
Попаднах на прецедент във фейсбук със стока от голяма верига-в Европа лепнат етикет 30 евро, у нас 120 лв. Е как да не се замисляш какво купуваш, още повече 30 евро за швабата са едно нищо, а 120 лв. за нас са си половин пенсия, че и отгоре! :?
iivanov - майстор
Фитилчо написа:
Аудито- всеки знае кое е :-D Да не кажа Бентлито :wink:
Кое е ? :?
Бачо Кольо - напреднал
Господа майстори, като сравнявате модела на щил 251 и 271, при около 200 лв. разлика в цените, струва ли си човек да се "хвърли" на по-мощната машина? Някъде назад във форума имаше мнение, че малко повече мощност не е излишна, дори и за непрофесионални цели. :?
vrangelov - специалист
Без да съм от майсторите, мисля, че ms 271 вече идва тежка. За рязане на дърва за огрев ще става, но няма да е удобна, нещо дребно да свършиш.
Бачо Кольо - напреднал
Разбира се това е основното, над което се замислих при избора, от друга страна като не я ползвам непрекъснато-луд умора няма само се поти. Най обичам да ми е трудно и затуй не напускам БГ! :?
Фитилчо - майстор
iivanov написа:
Фитилчо написа:
Аудито- всеки знае кое е :-D Да не кажа Бентлито :wink:


Кое е ? :?
Изображение

Тема "Тема за резачките и моторните триони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: