• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Ел. инструментите. Консумативи.
Киррил - специалист
Харесал съм си един саблен трион на тази фирма, но виждам, че дават само телефон и мейл, на сървър извън БГ. Няма физически адрес у нас.
Безчетков aкумулаторен саблен трион STAHLMAYER с 2бр. батерии 36V 8Ah.
https://kraft.bg/produkt/akumulatoren-s ... WbEALw_wcB
Безпокои ме, че при евентуална рекламация ще духам супата, и дори няма да мога да направя оплакване в КЗП.
Имате ли мнения за тази фирма?
Ако не става, препоръчайте нещо читаво, подобно, в лимит - 100-150 лв.
?????? или това?????
https://www.onlinemashini.bg/akymylator ... -20v/63051
ivanovbg - майстор
Ползвам резачка на дърва крафт с две батерии и съм доволен. Батериите с им хубави и държат. Малко лъжат с напрежението на батериите. Пише 36в а са 20в.
Последна промяна от ivanovbg на нед апр 07, 2024 2:26 pm, променено общо 1 път.
nikolson - майстор
Райдер R-20 90лв, или Einhell, 120/30 лв соло, плюс 40-50 лв. стартов комплект батерия+зарядно.
hidrazin - майстор
Убийте баламите и тарикатите сами ще си умрат.
Тоя иска да купи нов саблен трион с два акумулатора, зарядно че и куфар за 100-тина кинта...
Вероятно ще иска и да работи добре и да го изкара дълго? :? :lol:

Ми вземи си "Макита" с две батерии за 81 кинта :-D

Прикачен файл:
Макита.png

Или "Девалт" за 140 кинта

Прикачен файл:
Девалт.png

И ... ОПАААА... Ей го къде е "Девалта" преди да му сложат новите лепенки

Прикачен файл:
Оригинала на Девалт.png

:partyman:
P.S. Като търсиш еФтино си вземи Райдър, както вече ти казаха или изчакай да пуснат в Лидъл някой такъв Парксайд.
Киррил - специалист
нед апр 07, 2024 2:08 pmhidrazin написа:
Убийте баламите и тарикатите сами ще си умрат. Тоя иска да купи нов саблен трион с два акумулатора, зарядно че и куфар за 100-тина кинта... Вероятно ще иска и да работи добре и да го изкара дълго? :? :lol:
............................
Че защо да не искам???
Сега живеем вътре в ЕС, където теоретично има НОВ строг контрол на качеството, заводите и фабриките имат сертификати за качеството, всяка входяща стока извън ЕС се проверява строго по качество и материали и няма как да се внесе фалшива стока. Това е ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ, а не нещо "мижим да те лажим", бъкано с фалшименто, и да те е страх да купиш нещо евтино - нали така :?: .
На времето.... преди 35 години имаше у нас по спомен един завод бълващ подобни инструменти и още имам от производствената гама работеща дрелка, шлайф машина, ръчна фреза, дисков циркуляр... Изхабиха им се само четките и ги смених.
Та искам след като живея в цивилизован съюз и страна приела всички негови закони, да не се страхувам да закупя какъвто и да е инструмент.
Да, ама казвате - НЕ!!
Да стоя сега пред яслите и да се чудя кой инструмент е качествен и кой не, сякаш парите ми са качествени и дефектни.
{ Нецензурно }.... ти времето в което живея. Писна ми истински и съм страшно ядосан, дано ми мине скоро.
hidrazin - майстор
нед апр 07, 2024 3:37 pmКиррил написа:
Това е ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ, а не нещо "мижим да те лажим", бъкано с фалшименто, и да те е страх да купиш нещо евтино - нали така :?: .
Швепс! :lol:
:partyman:
dragozow - майстор
Няма никакъв контрол на качеството в ЕС, реално всеки може да внесе всичко, конкретно тази "фирма" наскоро беше в новините по друг повод. Правилно са ти казали, погледни Райдер и подобни, които имат адрес, сервиз и могат да помогнат при проблем.
Chefo77 - майстор
нед апр 07, 2024 12:20 pmКиррил написа:

Безпокои ме, че при евентуална рекламация ще духам супата, и дори няма да мога да направя оплакване в КЗП.
Имате ли мнения за тази фирма?
Прав си, ще духаш супата - няма такова нещо като рекламация при тях. Не отговарят на мейли, телефони и какъвто и да е начин да се свържеш с тях.
Нашите много обичат да си пръскат парите по различни "изгодни" боклуци и редовно ми се оплакват от такива. Но пък парите са си техни, респективно твои :)
Christo - майстор
нед апр 07, 2024 3:37 pmКиррил написа:

Че защо да не искам???......
Приятелю,
(Без да се обиждаш). Ако наистина вярваш в това, което си написал, ти си идеалният пример за тотално промит мозък от евро-атлантическата пропаганда!
Киррил - специалист
За моделите към които да се насоча разбрах.
Благодаря на всички за съдействието.

Относно стоките продавани в ЕС не очаквах нещата да са толкова зле. Все съм мислил, че има някакъв контрол по ISO, разни кодекси, входящ..... и т.н.т. Явно съм промит в някаква степен.
Майната им, не ми се говори и пише.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Фирма КRAFT.BG - сигурна ли е?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: