Ел. инструментите. Консумативи.
Здравейте! Моля накой ако знае модела на въпросният лагер, защото мисля, че е сменян и сложеният е по-широк(имаше голям луфт и се оказа, че лагера покрива канала на зегерката,т.е. същатата не го ограничава а е свободна по остта) .
preslav - майстор
Тунчев написа:
Здравейте! Моля накой ако знае модела на въпросният лагер, защото мисля, че е сменян и сложеният е по-широк(имаше голям луфт и се оказа, че лагера покрива канала на зегерката,т.е. същатата не го ограничава а е свободна по остта) .
Щом си стигнал до канала на зегерката значи можеш да измериш какъв лагер ти трябва, надали е нещо хипер нестандартно.
Просто не ми се вярваше, че може да е сложен друг лагер.
Благодаря за вниманието!
preslav - майстор
Тунчев написа:
Просто не ми се вярваше, че може да е сложен друг лагер.
Благодаря за вниманието!
Всичко е възможно - виждал съм ъглошлайф на втулки.
Antonini - специалист
съб май 27, 2017 11:12 amТунчев написа:
Здравейте! Моля накой ако знае модела на въпросният лагер, защото мисля, че е сменян и сложеният е по-широк(имаше голям луфт и се оказа, че лагера покрива канала на зегерката,т.е. същатата не го ограничава а е свободна по остта) .
WSBA 1400 няма никъде канали за зегерки, или поне аз не съм виждал такава бройка. При него лагера на шпинделът се фиксира с алуминиев ринг ( кръгче) с 3 отвора разположени в периферията на 180 градуса и е с винтчета навити в самата глава. Короната обаче към шпиндела е с 2 мощтнти зегерки , една до друга които стискат шпиндела.

Тема "Ъглошлайф Ловеч wsba-1400 съчмен лагер на редуктора" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: