• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17
Ел. инструментите. Консумативи.
nv952 - майстор
jekasus написа:
Точно така казваш в магазина :-D
Защо две бургии? - като счупиш първата, ще имаш резерва и няма да се налага да си спираш работата и да ходиш пак в магазина :-D
nikolson написа:
Казваш ес де ес плюс за бетон.SDS+. Но може и по сламарски. :-D
Благодаря :partyman:
ad_marki - напреднал
Купи една бургия четириглава на Hawera от Киров или друг по специален магазин.
http://www.kirov.net/?cid=6&town_id=4
Няма да се чупят пък панел по-лесно ще дупчи, че няма много аванс това перфораторче. :partyman:
И успех с тавана. :)
nv952 - майстор
ad_marki написа:
Купи една бургия четириглава на Hawera от Киров или друг по специален магазин.
Колега можели някой снимка да пуснеш на тази четириглава глава за да мога да се ориентирам малко че само по наименованието малко трудно.
maistorcheto33 - специалист
Трябва да си купя перфоратор, че доста често ми се налага да го използвам и все искам от познати. Имам 400 лева за целта. Нямам никакви насоки засега, ще се радвам да ми помогнете и да ми препоръчате конкретни модели.
plamen6703 - майстор
Насоките са според целите и задачите, за които ще ползваш перфоратора :) Към момента нищо конкретно не си споделил и само гадателите могат да ти препоръчат перфоратор :)
pgt - специалист
По принцип колегата plamen е прав, че не си доуточнил подробности, но иначе бюджета ти е добър и може да се уредиш с перфоратор от всички по-известни марки като: Бош, Макита, Хитачи и др. Може да погледнеш и в магазина на колегата Ники, той поне ще ти обясни подробностите и ще те насочи в правилна посока: https://promotools.bg/bg-catalog-detail ... &order=asc
jekasus - майстор
Наистина добра оферта...
miliad - майстор
Минах по този път скоро, тъй че давам веднага моята информация.
За 270 -300лв можеш да намериш Бош 2-26 DRE/ модела е стар и доказал се/, в същия ценови диапазон има и други модели на БОШ със сходни характеристика. За БОШ някъде намерих мнение, че серии 2-хх са по-надеждни от сериите 2ххх /примерно 2-26 и 2400/.
Така ли е наистина, незнам.
За 300 лв до края на ЮНИ купуваш макита HR2470/също стар и доказал се модел/ почти от всеки магазин, с пазарлък разбира се.
Има го и на официална продажна цена 299лв. Промоция за месеца.
До 350 ще намериш Хитачи и Девалт със сходни параметри.
Аз лично се спрях на Макита, заради по-евтината подръжка, и защото сервиза ми е по-удобен.
За Бош 2-26 мненията са, че е пробива по-бързо, и че работи по-леко като вибрации спрямо макитата, има по-силен удар по документи.
За Хитачи- добри са но, но кофти за сервизиране.
За Девалт не можах да си съставя мнение.
Това е в резюме.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17

Тема "Какъв перфоратор?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: