• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 17
Ел. инструментите. Консумативи.
здравейте на всички. нещо много трудно става одобряването в този сайт ми се струва...както и да е. прочетох доста за перфораторите, и понеже отскоро си купих метабо KHE 24 SP...да питам дали дали много съм се преебал. 400лв е цената. виждам че и нищо не се пише за тази марка...та някак си ми е странно. ще се изпозлва за гипсокартон евентуално
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Да използвам и да питам. Какви са разликите между перфоратор, дрелка, бормашина... ?
и какво искаш да кажеш че нещо не разбрах?
shadowman - майстор
pit_kk написа:
здравейте на всички. нещо много трудно става одобряването в този сайт ми се струва...както и да е. прочетох доста за перфораторите, и понеже отскоро си купих метабо KHE 24 SP...да питам дали дали много съм се преебал. 400лв е цената. виждам че и нищо не се пише за тази марка...та някак си ми е странно. ще се изпозлва за гипсокартон евентуално
Не знам дали си се прецакал, ама аз метабо не ги тача много, но имам една бормашина която съм я купил след тестване и сега взех ръчен циркуляр.
valerko - специалист
В една друга тема писах, ама видях, че и тази става. Трябва ми перфоратор за домашни нужди, я пробия 5-10 дупки в бетон на месец, я не...гледах в Практикер едни пръчки май за 90 кинта беше Budget, с куфар, патронник, 2-3 SDS бургии, шило и къртач, та много моля някой да сподели дали си струва парите. Впрочем какви параметри да гледам като купувам такъв уред?
Здравейте :)
Малко up на темата. Заделил съм около 200 лв за закупуване на перфоратор,
който ще се ползва в домашни условия, сравнително рядко - я да се пробие дупка за картина, за лампа и други подобни неща. Въпросът ми е, ако може да ми препоръчате
точно определен модел, който да има добра сглобка, ако може да го кажа така, а не
след второто ползване да се налага да се носи на сервиз, да му се подменят части и така нататък.
Разгледах из форума и гледам, че се препоръчва BPR - 261E на спарки, който бая излиза от бюджета ми. Сравних го с най-евтиния модел, който предлагат спарки BPR - 220E и ме интересеува, освен по чисто технически характеристики дали се различават по самата изработка и съставни части. Перфораторът няма да го използвам за къртене, така че този режим, който го предлага по скъпия модел няма да ми е необходим така или иначе.
Та, ако може нямкой да сподели мнение по така нахвърлените въпроси, ще бъда много благодарен :)
Spokoiniq - майстор
2230 на Макита от all-import или evdoki. 200-220 го даваха май
al-import ltd - специалист
http://www.toolstop.co.uk/makita-hr2230 ... 240v-p4648 или еквивалент на Деволт за същите пари.

200лв, пращаме по Еконт

Прикачен файл

d25003k.jpg
d25003k.jpg (9.45 KиБ) Видяна 6984 пъти
dragozow - майстор
Ето и едно намалено Hitachi от мен:
http://www.argo-market.com/ViewProduct.aspx?id=460
Няма функция къртене, но е евтино и здраво.
valat111 - специалист
Привет на всички колеги! Някой дали има информация инструменти "KRESS" произвеждат ли се в най-многолюдната държава? Питането ми е свързано със следното: решил съм да си купя перфоратор...спрях се на KRESS...произведено в Германия и в Швейцария...мисля, че това е достатъчна гаранция за качество. Та колебанието ми е следното: дали да си купя перфоратор втора употреба, внесен от Германия за 130 пари или да купя от дистрибутора в Русе на Kress МАШИНАТА със същите данни за 280 пари...ще съм благодарен на всички мнения...с каквото мога, ще помогна на всички....имам самочувствие повече от ОМ...ФАРАДЕЙ...КИРХОВ...МАРКОНИ...ПОПОВ...който има нужда от безплатна помощ в Русе да се обади на лични... :shock:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 17

Тема "Какъв перфоратор?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: