• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Ел. инструментите. Консумативи.
Chefo77 - майстор
Цената е съвсем крайна, а за търговеца надали ще намериш някой да каже лоша дума. :)
Хоум макс преди време бяха пуснали този перфоратора с 5 години гаранция. Някакъв паралелен внос. И тъй като не беше от Макита България, сервизът беше само техния и петте години бяха само при тях.
la_bamz - специалист
И аз си закупих от него перфоратор педи месец, ами ... както всички останали и аз съм много доволен !!! Повече от коректен !!!
Kumay - майстор
ivailokrustev написа:
Цената с ДДС ли е? Надежден ли е този сайт, защото аз лично не съм попадал на него досега. Разчитам на по-известни лично за мен магазини, където ходя често и съм правил поръчки не веднъж.
ПРОМО МАШИНИ бе пуснат на 6 май 2017 година. "По-дъртите" колеги от форума ме знаят от 2008 година, а някои от 1998-ма -
доста преди съдаването на форума. :wink:
tsenkov - специалист
Купувай смело. Пича е точен.
Здравейте! Бих искал да ми препоръчате перфоратор из между 3-те промоционални в сайта ви модела - макита 2470,DeWALT D25133K и Bosch GBH 2400 RE . Ще бъда благодарен и ако се обосновете.
plamen6703 - майстор
За Макитата (HR2470) мога да ти кажа, че една такава се сдухва от работа почти ежедневно при пробиване на дупки за монтаж на осветителни тела и др. такива и работи безотказно. Сега и да откаже няма да я нося на ремонт, ще купя отново същата.
Valyo68 - специалист
Макита HR2470 бе моят избор, и си оправдава с всяко ползване и парите, и предназначението за което я взех. Окачени тавани в двата лични апартамента, стени, первази, външна изолация на панелния гараж, боже колко съм се мъчил преди. Много си я пазя, това е инструмента с който работя с кеф! Сега почива, до ремонти по вилата. Ползва се само от мен и за мои нужди! :drinkers: :drinkers: Макита...., че и името и хубаво, нежно едно такова...:-)
EDI - майстор
ДЕВАЛТ-а категорично и без замисляне.
seawolf - напреднал
Макита HR2470 ползвам всеки ден и сервиза за ремонт ми една ръка разстояние, но още не съм го търсил за помощ.
redbox - специалист
Макита HR2470 категорично!
Три основни ремонта на апартаменти, десетки метри канали за инсталация без да я зоря, 1000+ отвора за окачени тавани, первази, рафтове, корнизи, шкафове и т.н. И на всичкото това сервиз още не е посещавала. Превъзходна машина.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

Тема "Какъв перфоратор?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: