• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Ел. инструментите. Консумативи.
ivailokrustev - специалист
Преди два месеца си взех перфоратор. Много се колебаех на кой модел да заложа, но накрая си взех този перфоратор http://www.home-max.bg/perforator-makita-hr-2470-780w/ . Налага ми се да го използвам доста често. Засега нямам забележки и съм доволен от него, дано и за напред да е така.
Chefo77 - майстор
Висока му е цената в Хоуммакс-а. При Ники (и не само) е на 300.
ivailokrustev - специалист
Преди да си го взема, бях гледал в още няколко магазина и там беше най-изгоден.
Chefo77 - майстор
За теб вече е късно (взел си го), но за други ще да е полезно.

https://promotools.bg/bg-product-details-6.html

Питайте бре, хора, тук има съфорумци, които ще ви насочат към правилните места за покупка. Особено пък на машини!
Този модел в БашМайстора 2 месеца беше на 299 лева :(
ivailokrustev - специалист
Цената с ДДС ли е? Надежден ли е този сайт, защото аз лично не съм попадал на него досега. Разчитам на по-известни лично за мен магазини, където ходя често и съм правил поръчки не веднъж.
Chefo77 - майстор
Цената е съвсем крайна, а за търговеца надали ще намериш някой да каже лоша дума. :)
Хоум макс преди време бяха пуснали този перфоратора с 5 години гаранция. Някакъв паралелен внос. И тъй като не беше от Макита България, сервизът беше само техния и петте години бяха само при тях.
la_bamz - специалист
И аз си закупих от него перфоратор педи месец, ами ... както всички останали и аз съм много доволен !!! Повече от коректен !!!
Kumay - майстор
ivailokrustev написа:
Цената с ДДС ли е? Надежден ли е този сайт, защото аз лично не съм попадал на него досега. Разчитам на по-известни лично за мен магазини, където ходя често и съм правил поръчки не веднъж.
ПРОМО МАШИНИ бе пуснат на 6 май 2017 година. "По-дъртите" колеги от форума ме знаят от 2008 година, а някои от 1998-ма -
доста преди съдаването на форума. :wink:
tsenkov - специалист
Купувай смело. Пича е точен.
Здравейте! Бих искал да ми препоръчате перфоратор из между 3-те промоционални в сайта ви модела - макита 2470,DeWALT D25133K и Bosch GBH 2400 RE . Ще бъда благодарен и ако се обосновете.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

Тема "Какъв перфоратор?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: