• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Ел. инструментите. Консумативи.
Chefo77 - майстор
miliad написа:
За Бош 2-26 мненията са, че е пробива по-бързо, и че работи по-леко като вибрации спрямо макитата, има по-силен удар по документи.
Груба грешка и подвеждаща информация. Пробива по-бързо, но ударът му се усеща по-силно, отколкото на Макита 2470. 2470 е с много по-фин и бърз удар.
Но съм съгласен, че вероятно е по-добър избор от 2470, макар че аз самият съм с 2470. Просто досега беше на доста по-висока цена, за да И е конкуренция.
Иначе има нещо много странно - 2-хх е нормалната серия, докато 2ххх е базовата (както казваш). Но 2400 и 2600 са произведени в ... Германия :?
jekasus - майстор
Те в Германия изобщо правят ли нещо?....
Chefo77 - майстор
Правят - големите серии на малките шлайфове, въпросните перфоратори, комара (10.8 шлайфчето)... За тези знам със сигурност :)
bat_danio - специалист
18 волтовия GWS 125 18V li Също се прави в Германия.
Avas_co - майстор
По мое мнение 2470 дупчи по бързо 2-26, Боша създава усещането за повече злоба, че бучи яко, но Макитата както каза Чефо е с много по-фин и бърз удар.
ivailokrustev - специалист
Преди два месеца си взех перфоратор. Много се колебаех на кой модел да заложа, но накрая си взех този перфоратор http://www.home-max.bg/perforator-makita-hr-2470-780w/ . Налага ми се да го използвам доста често. Засега нямам забележки и съм доволен от него, дано и за напред да е така.
Chefo77 - майстор
Висока му е цената в Хоуммакс-а. При Ники (и не само) е на 300.
ivailokrustev - специалист
Преди да си го взема, бях гледал в още няколко магазина и там беше най-изгоден.
Chefo77 - майстор
За теб вече е късно (взел си го), но за други ще да е полезно.

https://promotools.bg/bg-product-details-6.html

Питайте бре, хора, тук има съфорумци, които ще ви насочат към правилните места за покупка. Особено пък на машини!
Този модел в БашМайстора 2 месеца беше на 299 лева :(
ivailokrustev - специалист
Цената с ДДС ли е? Надежден ли е този сайт, защото аз лично не съм попадал на него досега. Разчитам на по-известни лично за мен магазини, където ходя често и съм правил поръчки не веднъж.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

Тема "Какъв перфоратор?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: