• 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
Ел. инструментите. Консумативи.
mitko64 - майстор
Нещо и с резервните части го отшумяват. Не мога да намеря електронен блок за ъглошлайф M 1200E, питах в Ташев, бил извън производство. Сега го шунтирах директно към пусковия бутон и пердаша само на максимални обороти.
nikolson - майстор
Това със заплатите БЕШЕ. Заводът не работи. На снимката е по-стар модел. Посочената фирма разпродава имущество на закрити предприятия. Има и други като нея.
hidrazin - майстор
вт дек 22, 2020 4:07 amNikolaiPG написа:
Колеги, според вас това ментак ли е?
Има телефон. По телефон излиза че е фирма (по-точно две фирми) в Габрово.
И не знам какво те е прихванало по българското? Българско купувам само в краен случай.
У нас за 30 години ни унищожиха всичкото производство. Особено последните 10-тина години.
Работата у нас, в БГ не е зле. Отчайваща е...!!!
:partyman:
Тези са абсолютни измамници. На сайта качват снимки на една марка, а после ти пращат нещо съвсем различно. Заявявам го от личен опит. И не са само те в интернет.
И като им гледам снимките, не им е само един сайта. Имат много с това име "kraft" и предлагат едни и същи боклуци.
Не се набутвайте с тях.
Качество никакво! :evil: :evil: :evil:
ср яну 09, 2019 7:37 pmnikolov333 написа:
Гледам тука един странен сайт, с големи "намаления", но ми се вижда като издънка на OLX.. Някой има ли впечатления дали това са реални цени? http://www.kraft-shop.com/sparky-1000
Тия "КРАФТ ШОП" са абсолютни измамници! Не купувайте! На снимката сложили едно, поръчаш го
и се оказва, че не е същата от снимката, а съвсем друга марка! Нищо общо с това което си поръчал!
Мушеници големи! :x [-X
vlax - майстор
Би трябвало.Гледам пише че потребитела/продавача е от Ловеч.Най-вероятно е бивш работник от ЕЛТОС и са му останали,защото имаше период, когато на работниците са им плащали вместо заплати с иструменти,преди да закрият фирмата.
:partyman:
ср авг 03, 2022 9:29 amvlax написа:
Би трябвало.Гледам пише че потребитела/продавача е от Ловеч.Най-вероятно е бивш работник от ЕЛТОС и са му останали,защото имаше период, когато на работниците са им плащали вместо заплати с иструменти,преди да закрият фирмата.
:partyman:
Благодаря за бързия отговор. Притеснява ме, че миксерите на Спарки които съм виждал в магазинната мрежа са със син цвят на пластмасата на корпуса, а този е някакъв сив цвят.
vlax - майстор
ср авг 03, 2022 10:31 amhrpopov написа:
Благодаря за бързия отговор. Притеснява ме, че миксерите на Спарки които съм виждал в магазинната мрежа са със син цвят на пластмасата на корпуса, а този е някакъв сив цвят.
Не съм се заглеждал в подробности.Ако искаш на ЛС мога да ти дам телефон да питаш какво що..
ср авг 03, 2022 11:34 amvlax написа:
ср авг 03, 2022 10:31 amhrpopov написа:
Благодаря за бързия отговор. Притеснява ме, че миксерите на Спарки които съм виждал в магазинната мрежа са със син цвят на пластмасата на корпуса, а този е някакъв сив цвят.
Не съм се заглеждал в подробности.Ако искаш на ЛС мога да ти дам телефон да питаш какво що..

Ами напиши един телефон на ЛС
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50

Тема "Инструментите на Sparky - Ловеч" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: