• 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 50
Ел. инструментите. Консумативи.
fore - майстор
Машината си е сила. Има две скорости. Аз имам старата Елтос с две скорости и точно за бъркалка я ползвам в предвид тежестта и, и голямата и мощност. Само дето няма удар.

С тази можеш и боркорона да въртиш до по малък диаметър. Имат си и специална серия за машини въртящи боркорони тия от Спарки, но незнам тази дали е от тази серия.

Цената в нета е на половина, защото или са ползвани или са без гаранция и тнт. Аз за 100 лева разлика не бих правил компромис със качеството и гаранцията.
mitko64 - майстор
Tърси си с реверс намаляване на оборотите BUR 2-350E. Части има всякакви и на добри цени. Скоро въстановявах моята та подмених половината неща. Тези BU напълниха продавалниците преди месец, но цени не свалят. Нови били, голямо чудо, дайте гаранция тогава.
fore - майстор
Колегата обича да завива рапидки с подобни машини, за това препоръчва да е с реверс:)
Което не е лошо да го има наистина като екстра, дори само заради заклинването при пробиване. За рапидките, сигурно ще ги завива добре тази дрелкина :lol: Ама е малко голяма за това де. Може и анкери да се бодът с нея направо в бетона. :mrgreen:
mitko64 - майстор
За винтове си имам 3 винтоверта и 3 по- малки бормашини. С 350Е ползвам за боркорони и големи свредла, даже до 25мм. въпреки че е противоуставно. Ползвал съм я и за бъркане, преди да си взема миксер, не е кой знае какво но с 20-30литра се справя без забележки. Имам и без реверс bz16,но повярвайте, реверса си е хубава работа, реглажа на оборотите по не се налага.
sean-john - специалист
Да за реверса съм съгласен,че е много полезна екстра,но както казах рядко ще пробивам по скоро я вземам за миксер.Няма да работя с нея всеки ден или през ден,в годината повече от 10-тина пъти едвали,затова се спрях на този модел.Цената му в сайтовете е 50-60% надолу от тези в интернет магазините,та ме интересуваше да не са нещо менте за тия пари,гаранцията не ми е толкова важна тя машината ако не е менте и е нова(а тя е нова) бих рискувал все пак 100 и отгоре лева за едната гаранция са много.
fore - майстор
Имам едно предположение, ако машините са наистина Спарки. Може да са давани на работниците в завода вместо пари. И сега те да ги продават. Имаше такива неща. Просто предположение.
mitko64 - майстор
Toва според мене е по- добра оферта https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0% ... 5ce-sparky . Има си всичко, плюс 250 вата отгоре и константна електроника. Ta и куфар и оригинална ръкохватка-шарнирна.
sean-john - специалист
Да тази е доста добра,но аз поръчах вече bu2 модела за 100лв,утре като дойде ще пиша пак.
sean-john - специалист
Днес взех машината ето и "реални" снимки,тези дни ще я пробвам като миксер.Иначе си е чисто нова,съмнява ме да е менте при положение,че се произвеждат в БГ.За 100лв мисля,че е супер.

Прикачен файл

IMG_20160319_133101.jpg

Прикачен файл

IMG_20160319_133126.jpg

Прикачен файл

IMG_20160319_133050.jpg
mitko64 - майстор
Честита да ти е! Пожелавам ти дълга и безаварийна експлоатация. Съвсем оригинална, българска си е. Ментетата обикновено нямат нищо общо с моделите на Sparky, отговарят само цветът и лепенките. Най много са качени по продавалниците на обяви с кирилица- Спарки. За бъркане най добрата бормашина според моя опит е ловешката BZ16 http://www.expresnizaemi.com/product/10 ... 0%BE%D1%81 . Имам една в наследство от 79година, няма умиране това чудо, само патронника и смених.
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 50

Тема "Инструментите на Sparky - Ловеч" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: