• 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
Ел. инструментите. Консумативи.
dragozow - майстор
Самия факт, че не пише коя фирма са и къде им е адреса говори само едно, не купувайте.
ср яну 09, 2019 8:25 pmnikolov333 написа:
Явно имитират, сайт за инструменти с намаления, но ми е интересно как точно лъжат.. Дали са фалшиви и ако им мине номера..
Мошенници са не връщат от ремонтирани продукт
Kraft-shop.com - абсолютни измамници.Поръчваш стока уж по погрешка ти изпращат друго,уж "до сега не се е случвало,ще го заменим",връщаш им стоката и край....до тук с тях.Звъниш им,нищо не ги трогва.Не се лъжете,не са нищо друго освен мошеници.
Колеги, според вас това ментак ли е?

Прикачен файл

20201222_040915.jpg
20201222_040915.jpg (114.17 KиБ) Видяна 2350 пъти

Прикачен файл

20201222_012934.jpg
dragozow - майстор
Според мен не, но знае ли човек...
Гаранционната карта поне е като оригиналните.
mitko64 - майстор
Трябва да е истинска, имам я същата едно към едно, купувана от фирмения магазин. Цената обаче не ми харесва, моята я купих за 205 лева. Ментетата на Спарки обикновено нямат нищо общо с оригиналите по визия, само етикетите и цветът ги приличат.
И на мен ми изглежда като оригинал, но не бях виждал досега черен превключвател отгоре при модела със сива кутия.
mitko64 - майстор
То и на редукторната кутия има някакво оребрение, което го няма моята. Гледам в нета такова оребрение имат по украинските сайтове и черни копчалъци. Имат разни цветове, дадох един перфоратор 241Е на ремонт за смяна на ротор и тяло и ми го върнаха със светло сиво тяло не бях виждал такова тяло.
Christo - майстор
Не знам от къде ги вадят нови тези неща. Фабриката не работи от лятото.
https://www.capital.bg/biznes/kompanii/ ... _po_falit/
ky-kyy - майстор
Е тъй, де :) Начи, щото няма пари за заплати, плащат на работниците с бормашини и ракети. И те хората ги продават, кой по базара и олх-а, кой по пазарите, а по-находчивите чукат от врата, на врата.
Аз им вярвам :lol:
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50

Тема "Инструментите на Sparky - Ловеч" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: