• 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 50
Ел. инструментите. Консумативи.
Kirilpm - специалист
Аз не знам какво толкова се запалихте с еднаквите райдери.Всички по-сериозни марки си имат ментета,е спарки вече си имат няколко.От райдер читава стока не съм взимал като електроуред,телените четки донякъде стават за работа,като изключа това че от тези за ъглошлайф от време на време хвърчи по някоя телчица.Най-много ми хареса на новите им малки флексчета идиотския пусков ключ,едно че трябва и колегата да помага да включа флекса,друго че трябва да го държа постоянно докато режа :lol:
EDI - майстор
А, имам две харни машини на РАЙДЪР.Преди време си бях взел две ел. рендета по 35 лева, едното за вилата, другото за в къщи.Бях ги писал смъртници, ама се оказаха кученца.Е, наложи се модифициране на двата плота, най-вече на подвижния :lol: , ама сега са картинки.
anabolicbeast - специалист
Какво очаквате от Райдер при положение, че и големите марки яко занижиха качеството. Бах в ТГ за да дам въпросното Спарки на гаранция (след много малка употреба) и разгледах "ПРЕМИУМ" марките, емиии особено от японските останах потресен, всичко се произвежда в Китай, но по-големият проблем е, че се усеща като ги хванеш в ръка. Колкото до БР100 и то си е менте в момента каквото се продава по магазините е от последната партида от 2013 и е с много лошо качество, нищо общо с това, което е било преди! Дадох го за един лагер те ми смениха ротор....
brano - напреднал
Скоро купих прав шлайф спарки 710 вата , но има цанги 6 и 8мм. От къде мога да намеря и 3мм.за него?
EDI - майстор
Никъде няма да намериш.
brano - напреднал
EDI написа:
Никъде няма да намериш.
А някакъв преход към 3мм.
fore - майстор
Има мисля едни като малки патронници за дремели. Обаче незнам дали бяха за 3 мм към по големи свредла и приставки или стават и за твоята машина.

Виж в Ташев и Галвин
http://www.tashev-galving.com/073+DRM+048

Патронник дремел/шлайф.

Изображение

Изображение
EDI - майстор
Имам предвид, че за тези шлайфове няма такъв стандарт цанга.Може да стане с втулка от външно Ф8 или Ф6 на вътрешен Ф3.Или да си вземеш цанги за прав шлайф Ф3,2 на БОШ и да пробваш дали външния Ф не е 6 или 8 мм.Тогава режеш главинката и си готов.
mitko64 - майстор
Eто това ме впечати най- много от новия каталог за 2016г. 2,3 J му дават, за 18 волтово ми се чини някаква грешка.
http://sparky.eu/assets/content/Media/C ... .html#p=14
fore - майстор
А колко трябва да бъде ?
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 50

Тема "Инструментите на Sparky - Ловеч" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: