• 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 50
Ел. инструментите. Консумативи.
maptod - специалист
Здравейте! Търся си компактна бормашина за домашни нужди за около 100 лв. Първоначално се бях насочил към моделите BR 100e и BR 101e., но в няколко магазина ми казаха, че са спрени от производство и ги нямат налични. Сега съм се спрял на BR 102e. Някой ако има такава, да изкаже мнение дали е доволен от нея.
mitko64 - майстор
Kитайците ли са ги спряли от производство? Имат(100е) си близнаци на Райдер и Фелисити, виждал съм им някъде и украински вариант.Мактек имаха компактен модел на изгодна цена. Иначе като гледам на снимка 102е, са оправили най голямото недомислие на 100е- вече може да смениш патронника без да разглобяваш корпуса(може да се мушне гаечен ключ за контра).
mitko64 - майстор
Според мене още си се произвежда, преди месец ми доставиха корпусни черупки и пусков бутон. Части за 150е обаче няма, чакам черупки от май месец.
koveslav - майстор
mitko64 написа:
Според мене още си се произвежда, преди месец ми доставиха корпусни черупки и пусков бутон. Части за 150е обаче няма, чакам черупки от май месец.
И от моите едната е 150.Няма толкава корава душа.Сериозно съм издевателствал над нея.Надживя доста други-и мои и на колегите.
mitko64 - майстор
Сега им поразгледах сайта, отдавна не бях влизал и се изненадах, че новите червени модели на БУР2 350Е и производните им, са евентуално с по тънък шпиндел- за резба 1/2 20 навивки, а не като старите 5/8 16 навивки. Освен да са се заблудили нещо при описанието :-D .
Kumay - майстор
embolado написа:
Здравейте! Търся си компактна бормашина за домашни нужди за около 100 лв. Първоначално се бях насочил към моделите BR 100e и BR 101e., но в няколко магазина ми казаха, че са спрени от производство и ги нямат налични. Сега съм се спрял на BR 102e. Някой ако има такава, да изкаже мнение дали е доволен от нея.
BR 100E е налична в Ловеч!
Kumay написа:
BR 100E е налична в Ловеч!
Преди няколко дни си вземах BR 102E. За парите си върши това, което се иска от нея, пък и има 3 г. гаранция.
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 50

Тема "Инструментите на Sparky - Ловеч" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: