Ел. инструментите. Консумативи.
Niky77 - специалист
Драгозов! Уста бездънна! Не ме притесняваш! РАЗВОДНЯВАШ ФОРУМА! Където да отвориш, все за КАСЕТОФОНИ четеш.И при теб най-добрата аудио техника! И все на хубави цени! Абе аланкоолу, вие продавате или подарявате? Мясаше ми на свястен човек, ама ти на всяка манджа мерудия.В теми за Еинхели,Райдери и тем подобни китайски ментета ние работа нямаме! За всеки влак си има пътници.

Аналогична Макита няма да предложа, защото НЯМА!

Като направят Макита с ТОНКОЛОНИ, може и аз да предлагам след теб! :lol: :lol: :lol:
neillmakoli - специалист
Пичове, с тази си тема не съм искал да се карате.
Наистина за всеки влак си има пътници.
Винаги съм държал на квалитетните марки, каквито и да било.
С перфоратора ще направя компромис понеже няма да го полввам кои знае колко, избрал съм този модел от гледна точка на това че като е по-солиден, не би трябвало да е толкова лесно чуплив.
В смисъл такъв няма да го ползвам за тежки ремонти(засега) но не искам и да се мъча с бормашината Спарки за да пробия отвор в бетон.
masterval - майстор
Niky77,
Извинявай, но за касетофоните се избъзиках аз, masterval :wink: :wink:
Г-н Драгозов няма нищо общо в случая.
Ние тук обсъждаме маркова китайска техника, Айнхел, в превод ще рече "един ад", а не китайски ментета, както ти ни обвиняваш:-D

neillmakoli,
"За всеки влак си има пътници. " пише по-горе. Така е. За всяка работа си има инструменти. Освен всичките ми "маркови" ел инструменти, германски и лихтенщайнски, имам и два китайски тежки перфоратора - работят си, не ги жаля и няма да ми е жал за стоте лева.
Само за отвори в меки стени не ги използвам, защото зейват кратери. СЪщо и когато трябва да монтирам нещо в панелна баня не ги използвам, понеже често се оказвам с бургията в кухнята :-D
Master_Kenobi - V.I.P.
Темата все пак е "Мнение за перф. Еинхел"...
Придържайте се към нея, моля. Човека иска на научи нещо за тях.
Niky77 - специалист
Master_Kenobi написа:
Темата все пак е "Мнение за перф. Еинхел"...
Придържайте се към нея, моля. Човека иска на научи нещо за тях.
Нали точно това писах на втория пост по темата - който има нещо да пише, а не да си чеше пръстите!
neillmakoli - специалист
:shock: mr. masterval какви са тези тежки перфоратори за по 100 лв?
dragozow - майстор
Ники, за касетофоните беше майтап. Просто предложих разумна алтернатива, не е толкова мощен колкото този Ейнхел ама със сигурност е по-добър. Колкото за това че съм на всяка манджа мерудия ще ти кажа че продавам над 3000 артикула само от машините, с повечето съм запознат добре.

Иначе ето още едно предложение което се намира и малко по-евтино:
http://www.proshop.bg/rw/items/bpr220e- ... -220e.html
Niky77 - специалист
dragozow написа:
продавам над 3000 артикула само от машините, с повечето съм запознат добре.
Нещо май си объркал нулите за броя на машините? Или броиш и звената на веригите?
dragozow - майстор
Заповядай да ти пусна разпечатка. Не разбирам каква е тази злоба.
masterval - майстор
Преди години такъв на примоция си взех от Бриколаж, ма-а-лко под сто лева го взех, като мислех да го ползвам 10 дена. Няколко пъти му сменях сачмите, за които стана въпрос, но все още го ползвам, най-вече за бъркане на материал, иначе пак ще се разлетят части. 1200 вата по памет.

Тема "Мнение за перф. Еинхел..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: