Ел. инструментите. Консумативи.
MamaMy - майстор
Tърси го като котва. Така го кръщават по сервизите.
https://tashev-galving.com/product/BSH6 ... PG50+Bosch
nobreak - специалист
пон сеп 14, 2020 11:54 amMamaMy написа:
Tърси го като котва. Така го кръщават по сервизите.
https://tashev-galving.com/product/BSH6 ... PG50+Bosch
Така го намирам, но не ме кефи цената :shock:
MamaMy - майстор
За съжаление е в тези граници. Два пъти купувам за един Скил и двата пъти беше еднаква навсякъде. Даже точно от Ташев съм ги купувал, но разликата беше дребна. Истината е, че ако си заслужава машината, оригинала е най добър. До тук колкото електро инструменти съм изхвърлил, все са били за ротор. Единствено сега имам една дрелка Бош която е за статор, но ротора е под въпрос също.
nobreak - специалист
пон сеп 14, 2020 12:36 pmMamaMy написа:
За съжаление е в тези граници. Два пъти купувам за един Скил и двата пъти беше еднаква навсякъде. Даже точно от Ташев съм ги купувал, но разликата беше дребна. Истината е, че ако си заслужава машината, оригинала е най добър. До тук колкото електро инструменти съм изхвърлил, все са били за ротор. Единствено сега имам една дрелка Бош която е за статор, но ротора е под въпрос също.
Заслужава си, защото всичко друго е добре, само ротор и четки няма. Въпроса е, че не ми е занаят и не си струва цената. В смисъл ще се ползва инцидентно. За това и търся или нещо за пренавиване или нещо по евтино - примерно до 100 лв.
пишман_майстор - майстор
Прикачен файл:
R.Dimitrov rotori.jpg
R.Dimitrov rotori.jpg (49.79 KиБ) Видяна 1050 пъти
nobreak - специалист
пон сеп 14, 2020 2:44 pmпишман_майстор написа:
R.Dimitrov rotori.jpg
Проблем е, че ротора липсва.
пишман_майстор - майстор
Това вече е проблем. Нов има в немско на около 100-105 евро. Не знам дали си заслужава.
hidrazin - майстор
пон сеп 14, 2020 2:45 pmnobreak написа:
Проблем е, че ротора липсва.
Най-евтино - ИСТАНБУЛ
И много-много не се надявай някой в базар бг да ти предложи такъв ротор...
:partyman:
nobreak - специалист
пон сеп 14, 2020 8:19 pmhidrazin написа:
пон сеп 14, 2020 2:45 pmnobreak написа:
Проблем е, че ротора липсва.
Най-евтино - ИСТАНБУЛ
И много-много не се надявай някой в базар бг да ти предложи такъв ротор...
:partyman:
В Турция ги гледах, но нямам хабер от турски, а и изобщо им нямам вяра. В базар бг също. Знам, че има друга обява със същото съдържание, но там не съм аз. Просто я копирах :)
nautilus33 - майстор
Здравейте,
имам проблем с перфоратор Makita HR3000C. Днес функцията удар изчезна. Има само въртене, на въртене с удар, има само въртене, само на удар- нищо. Моторът върти, но удар няма. Като повдигна машината, така че върха на шилото/бургията да сочи нагоре, ударът се появява. като че ли не е с тази честота и сила, но го има. Наклоняли настрани или надолу, и изчезва. Къде би могъл да е проблемът?

Тема "Машината ви е повредена- попитайте ТУК." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: