• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 138
Ел. инструментите. Консумативи.
mirk - майстор
Ако няма удар (Б8/Б10) патроника е на конус. Избива се с набиване на дървен клин между патроника и корпуса. Ако ще слагаш нов си вземи за 13мм, моята кара десетина години вече с такъв.
sparow - специалист
Колега мисля,че е с резба. Утре ще премеря и ще ти кажа със сигурност.Провери и лагерите,тези дрелки страдат от това много.
agj - майстор
Бормашината ми AGOYOMA въпреки че е от най евтините ми вършеше добра работа вече 5-6годни (пак много издържа) сега пак си работи и за пробиване на дърво няма проблем но като я напъна да пробивам по дебел метал започва да хърка нещо вътре сякаш се включва на удар и започва да превърта патронника .....разглобих я но не можах да открия от какво се получава проблема .. дали изобщо да се мъча да я ремонтирам или да си купя нова !?
trolazol - специалист
Търся спусък (бутон) и електроника (малката капсулована кутийка която стои в дръжката) за ловешки ъглошлайф, от най-старите модели с алуминиевото тяло. Дали може да се намери по сервизите или в магазин в София? и дали може да се ползва същите части от по нови модели на същата фирма ?
Здр на всички начи дядо ми има Ударна бормашина (то даже май канго се води дет дупчи в цимент и стени) модела е Einhell bavaria BBH 1500.
Проблема е че неможе да си намери оригинални четки и се нагажда някви др и мн бързо се износват много ви моля ако някой знае от къде можем да намерим четки точно за този модел ще сме мн благодарни!
Мерси предварително!
bayan - специалист
в кой град си търсил
:?
във Варна има енйел център
Е то е ясно че ако има пари ще си купи ама... сега си търсим четки
Borizanov - специалист
Spored men pri4inata da iznosva 4etkite ne e w tow a, 4e ne sa to4no za toq model- prepatil sam go tova. Pri4inata be6e nagorql rotor. A ina4e grafita si e grafit. P.P Izvinqvam se za latinicata
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 138

Тема "Машината ви е повредена- попитайте ТУК." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: