• 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 138
Ел. инструментите. Консумативи.
ZEDYCUS - майстор
:wink: Иди в този на Пещерско шосе, въпреки че ти е по близо другия на ВСИ-то. Няма се обяснявам що, но има причина.
Или потърси предварително кодовете на частта която ти трябва.
Имай предвид, че колелото на главата е с набивна връзка, но зависи кой ти е модела на шлайфа, по старите са така, новите с повечето екстри са с гайка. Иска си преса или здрава скоба за лагери за монтаж демонтаж.
mavryt4o - майстор
ср сеп 26, 2018 7:30 amZEDYCUS написа:
:wink: Иди в този на Пещерско шосе, въпреки че ти е по близо другия на ВСИ-то. Няма се обяснявам що, но има причина.
Или потърси предварително кодовете на частта която ти трябва.
Имай предвид, че колелото на главата е с набивна връзка, но зависи кой ти е модела на шлайфа, по старите са така, новите с повечето екстри са с гайка. Иска си преса или здрава скоба за лагери за монтаж демонтаж.
То само една зегерка го държеше надявам се без кодове да свършим работата.Пък как позна кой ми е на чалъм :) С две бебета ще съм в колата и въпреки препоръките ти ще прибягам до вси-то .Би трябвало за това поне да са компетентни няма да правим хирургическа операция я.ще дам отзиви

Прикачен файл

1537941060298-292524620.jpg
mavryt4o - майстор
ср сеп 26, 2018 8:51 ammavryt4o написа:
ср сеп 26, 2018 7:30 amZEDYCUS написа:
:wink: Иди в този на Пещерско шосе, въпреки че ти е по близо другия на ВСИ-то. Няма се обяснявам що, но има причина.
Или потърси предварително кодовете на частта която ти трябва.
Имай предвид, че колелото на главата е с набивна връзка, но зависи кой ти е модела на шлайфа, по старите са така, новите с повечето екстри са с гайка. Иска си преса или здрава скоба за лагери за монтаж демонтаж.
То само една зегерка го държеше надявам се без кодове да свършим работата.Пък как позна кой ми е на чалъм :) С две бебета ще съм в колата и въпреки препоръките ти ще прибягам до вси-то .Би трябвало за това поне да са компетентни няма да правим хирургическа операция я.ще дам отзиви
Ванкааааа с ножовка ще режа но при тия изроди няма да ида повече.
ZEDYCUS - майстор
:lol:Убедил си се сам. Но те предупредих.
Шишманци е по близо до ВСИ-то. :razz:
Kumay - майстор
ср сеп 26, 2018 3:19 pmmavryt4o написа:
Ванкааааа с ножовка ще режа но при тия изроди няма да ида повече.
Бил си в магазина, явно! Пичовете в сервиза са разбрани...

П.П. Криво ми е като чета, защото 18 години работих в тази фирма по друг начин! Но вече е минало - живи и здрави да са.
Сега пак работя по моя начин, но на друго място!
ZEDYCUS - майстор
:partyman: Успехи на другото място, така се гради реномето както го правиш ти.
ZMeyGorianin - майстор
Как да извадя този лагер? Зъбното колело не помръдва. Не ми се напъва много, че ми се вижда чугунено. Предполагам, че е набито. Зегерката е ясно, че ще се махне. Дрелката е ЕЛТОС БУР150.
Прикачен файл:
DSCN1002.JPG
Kumay - майстор
Да, набито е. Напъвай смело - не е чугун!
Сигурен ли си, че лагера е за смяна? Този лагер се сменя много рядко.
ZMeyGorianin - майстор
Да, разбит е - има луфт външната гривна. То и предния към предавката лагер на ротора е за смяна, но там скобата няма да влезе. Втулката пред него към червяка и тя ли е набита?
Прикачен файл:
DSCN1003.JPG
Kumay - майстор
Да, и втулката на червяка е набита.
Подложи с нещо под вентилатора и удари червяка с нещо меко(алуминий). Така ще извадиш всичко. Само си бележи докъде е бил вентилатора. После му капни секундно лепило за да не мърда.
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 138

Тема "Машината ви е повредена- попитайте ТУК." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: