• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 138
Ел. инструментите. Консумативи.
Kumay - майстор
scubara написа:
Здравейте , имам проблем с перфоратор ще се радвам някой да помогне. Та за какво става въпрос .Купих преди време макита от познат и след известно време изгоря ротора.Сега се чудя от къде да намеря при условие че майстора ми каза че е менте.Иначе съвсем като макита само дето серийния номер е някакво малко число.Модела е HR2450.Доста работа свърших с нея пък е и запазена така че ако някой може да помогне... =D>
http://makita.bg/bg/warranty.html Едва ли някой ще ти го смени, но може да ти го продадат!
h_service - специалист
Механик-Орешков ЕООД

Гаранционен и извънгаранционен сервиз на Makita и Husqvarna
Електроинструменти Makita Bosch Metabo Hitachi Sparky
Генератори,Моторни помпи Honda
Заваръчни апарати GYS
Компресори Oma Abac

Градинска Техника Husqvarna Gardena McCulloch Partner

Механик-Орешков ЕООД
email: h_service@abv.bg

телефон: 0878 676 255 ; 0896 702 767 ; 0886 636 255 ; 02 / 422 42 62 ;

адрес: София , Манастирски ливади , ул.Тодор Джебаров 43 А
mitko64 - майстор
Може, ли да се намери пиньон за ловешки ъглошлайф, от най-старите модели с алуминиевото тяло?
Kirilpm - специалист
Oт какво могат да се приспособят най-лесно четки за дрелка ЕЛТОС Б10?И ако някой ми каже заводските параметри на кондензатора,че моя отдавна липсва а ми се ще да сложа един.
mirk - майстор
Отиваш в най близкия магазин/сервиз на Спарки и си ги купуваш, а ако евентуално ги нямат си ги поръчваш.

Ако ти е трудно това се обаждаш по телефона на тези и питаш кои четки за за теб http://www.bib-sparky.com/shop/
madsnake - специалист
Здравейте,
имам един стар Елтос, на който се повреди спусъка. Искам да му поставя просто един ОН/ОФФ бутон, защото нямам нужда от спусък. Малко не ми е ясно обаче, как точно да свържа бутона, защото вътре в машинката не се оказа толкова просто, колкото си мислех. Прилагам снимка.
Въпроса ми е - кой кабел как да се свърже към новото ключе (което не е спусък, а е обикновен ОН/ОФФ бутон, съобразен с ампеража на старото ключе).

Прикачен файл

IMG_6844.JPG
IMG_6844.JPG (85.36 KиБ) Видяна 9317 пъти
DEYCHEV - специалист
относно фирма лоботех в плевен
на нов адрес е. не е на ул.дрин, а на ул.морава
надявам се да ви е от полза :wink:
$64EN - специалист
здравейте искам да попитам дали е нормално зегето да се награвя много от рязането на ламинат , първо мислих че е от ножа , смених го почна да реже много по-бързо , но продължава да се нагрява доста , модела е GST 135 CE
нагрява се металната част от корпуса отпед
Изображение
pavkatay - майстор
madsnake написа:
Здравейте,
имам един стар Елтос, на който се повреди спусъка. Искам да му поставя просто един ОН/ОФФ бутон, защото нямам нужда от спусък. Малко не ми е ясно обаче, как точно да свържа бутона, защото вътре в машинката не се оказа толкова просто, колкото си мислех. Прилагам снимка.
Въпроса ми е - кой кабел как да се свърже към новото ключе (което не е спусък, а е обикновен ОН/ОФФ бутон, съобразен с ампеража на старото ключе).
Един такъв'спусък' си купих миналата година за 3,50 лв. След задължителен престой от 10 месеца :-D го монтирах най-после на дрелката и направо се родих. На тези старите 'елтос'-ки бормашинки това май им е най-слабата част.
Kirilpm - специалист
Как е захванат патронника на старите ловешки дрелки малките,че ми се налага смяна а незнам какъв да търся.Тази дрелка върти само надясно,ако има значение.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 138

Тема "Машината ви е повредена- попитайте ТУК." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: