• 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 138
Ел. инструментите. Консумативи.
dragozow - майстор
Аз се чудя каква е ролята на лидълската машина при наличие на други две за професионално ползване. Това е домашна играчка и ако видя някой да дойде да ми работи с такова съм го изгонил. Повечето майсторчета много пестят от инструменти, дойде да ми работи и вика "дай бормашина и стълба".
zz_stefanov - майстор
Те са те усетили, че можеш да им дадеш и двете :)
kozl - майстор
Макитата замени ветерана. Лидълската е за услуга на комшии, щот като са разбрали, че имам и дай - е на ама лидълска :-D
nikolson - майстор
Божеее, добре че не сте жени. Гащите ви все на букаи щяха да са. НЕ ДАВАМ НА ХОРА ИНСТРУМЕНТ, ЗА КОИТО СЪМ ПРЕЦЕНИЛ, ЧЕ НЕ БИВА.
Chefo77 - майстор
nikolson написа:
Божеее, добре че не сте жени. Гащите ви все на букаи щяха да са. НЕ ДАВАМ НА ХОРА ИНСТРУМЕНТ, ЗА КОИТО СЪМ ПРЕЦЕНИЛ, ЧЕ НЕ БИВА.
Съжалявам, но така и трябва. Аман от спонсорства, най-вече на хора, които не заслужават. Имам "приятел", който години наред работи ПРОФЕСИОНАЛНО странична работа основно с мои инструменти. Откакто спрях да му давам, спря и да се обажда. Ти наливаш, за да имаш, накрая или нямаш или едва ли не те е срам да си го поискаш обратно :проба:
Разбира се, има хора, на които никога не бих отказал. Но те пък изключително рядко биха ми поискали.
Здравейте, имам ротор с изронени зъби, който искам да ремонтирам. За съжаление става въпрос за стар саблен трион Ротенбергер и не мога да намеря нов ротор. Някой има ли идея възможно ли е и къде могат да го възстановят? Короната е здрава. Благодаря!
Kumay - майстор
erudita написа:
Здравейте, имам ротор с изронени зъби, който искам да ремонтирам. За съжаление става въпрос за стар саблен трион Ротенбергер и не мога да намеря нов ротор. Някой има ли идея възможно ли е и къде могат да го възстановят? Короната е здрава. Благодаря!
Ротора няма оправяне!
пишман_майстор - майстор
Някой да удари рамо за ротор на Метабо КС 210 (KS 210 ) ?
Chefo77 - майстор
Да не те разочаровам, но нямаш шанс. От години не се внасят ротори за този модел. Преди 2 или 3 години едно момче в Крас-сервиз във Варна го каза. Имаше една такава пендула пръсната, за която от няколко месеца търсел ротор. Киров не внасяли и нямали намерение да внасят.
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 138

Тема "Машината ви е повредена- попитайте ТУК." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: