• 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 138
Ел. инструментите. Консумативи.
dpp - специалист
bat_danio написа:
Разглоби машината и вътре ще намериш къде да държиш контра. Хем ще погледнеш и лагери/четки. Ако не стария патрон с ''флекса'' леко му помогни.
Успях и без флеска, ама бая трудно , на менгемето го развих..
Купих един RÖHM Р13L с ключе S2A и проблема е решен. Язък , че целия е метален оригиналния, олям боклук излезе. То като му видиш вътре самите пластини нямат никакъв ръб за да захванат добре свредлото! МОже би на Рьом със самозатягане ще са по - читави ама са по 40 лв така че ще с екара със ключ - чиста работа! :-D
bat_danio - специалист
От самозатягащите както ги наричаш ми допадат тия дето цъкат като стегне особенно по марковите като RÖHM
dpp - специалист
Имам на Рьом затягащ с ръце но е комплект с Метабото ми перфоратора. На триъгълен шлиц - бързосменяем със SDS такъв. Наистина стяга добре , но и цената им е добра около 40 лв са на Рьом а на Бош 100. Забравих да спомена нещо - на Бош същия патронник е производство на Рьом - пише си - извадих един от кутийката в Киров да го видя. Само дето цената му беше 56лв на този с ключ и 106 лв на този със ръчно затягане.. :-D :-D :-D
Дори името не са махнали , само опаковката с парт номерата на Бош. Е**и скъперниците! :?
imegogo - специалист
някой може ли да каже как се вадят лагерите на sparky BUR2 160ME
bat_danio - специалист
Кои лагери колега на ротора ли.....??
Последна промяна от bat_danio на нед май 14, 2017 12:51 pm, променено общо 1 път.
bat_danio - специалист
кой лагер по тази схема не можеш да извадиш

Прикачен файл

Ново Bitmap изображение (2).jpg
imegogo - специалист
този

Прикачен файл

Без име.jpg
Без име.jpg (14.83 KиБ) Видяна 1469 пъти
bat_danio - специалист
От другата страна може ли да се удри с дорник и чук. Внимателно. Това е предния лагер на ротора нали така.... Ако не с болт по як който преминава през оста и една по яка планка/щина с дупка - Затягаш една гайка върху шината с една -2-3 шаиби да приплъзва и леко-леко излиза :?
imegogo - специалист
отзад няма отвори аз си помислих дали не трябва да се издупчат ?
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 138

Тема "Машината ви е повредена- попитайте ТУК." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: