• 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 138
Ел. инструментите. Консумативи.
Antonii - майстор
Връщайте го, това биене не е нормално.
За подобно нещо аз съм връщал патронник на бош.
ben84 - специалист
Опитай като развиеш и завиеш един - два пъти до упор. Ега прещрака :-D
Случвало ми се е на един Вюрт.
koveslav - майстор
Това го обсъждахме отдавна,когато и ние си купувахме такива винтоверти Скил.Според споделеното от колеги се оказа,че на повечето от тези със зелените захранващи кабели патронниците бият,докато при по-старите(черен захр. кабел) модели нямаше такъв проблем.
jujo_si - специалист
вт дек 11, 2018 12:15 amkoveslav написа:
Това го обсъждахме отдавна,когато и ние си купувахме такива винтоверти Скил.Според споделеното от колеги се оказа,че на повечето от тези със зелените захранващи кабели патронниците бият,докато при по-старите(черен захр. кабел) модели нямаше такъв проблем.
Ами то това биене е за връщане, такъв винтоверт за какво ти е само да се ядосваш с него, тия Skil как може да пускат на пазара такова шкарто или затова го дават по 60лв на черен петък белким някой се излъже да го задържи
fore - майстор
На Емаг номерата......... Скапана и негаранционна стока да се продава като качествена и без дефекти с голямо намаление.

Багер с вериги и дистанционно у-ие на 24 GHz в Кауфланд го купих за малкият за 65 лева. Тия от Емаг го намалили същият от 159 на 139........ Кой се връзва на тия мошеници аз лично не разбирам :prayer:.
koveslav - майстор
вт дек 11, 2018 6:55 pmjujo_si написа:
Ами то това биене е за връщане..........Skil как може да пускат на пазара такова шкарто.........
Както казах това се случи с по-новите серии,ние вече бяхме взели от по-старите и до ден днешен нямаме проблеми.Поне аз и познатите ми.Моя тогава го взех на промоция от Метро,но е от по-старата серия с черен захранващ кабел.Всъщност това е единствения верт вкъщи и от тогава обслужва домакинството ми и е отнесъл доста работа и ремонти по дома.В сервиза имам модерна техника,но ми трябва ежедневно там,та затова го купих за вкъщи и тази машинка ми е напълно достатъчна и винаги е със "заредени батерии" :D
Virtex - майстор
вт дек 11, 2018 8:37 pmfore написа:
На Емаг номерата......... Скапана и негаранционна стока да се продава като качествена и без дефекти с голямо намаление.

Багер с вериги и дистанционно у-ие на 24 GHz в Кауфланд го купих за малкият за 65 лева. Тия от Емаг го намалили същият от 159 на 139........ Кой се връзва на тия мошеници аз лично не разбирам :prayer:.
Това, че правят милиони продажби само за черният петък говори достатъчно дали им се "връзват". И темата не е за това дали ти харесваш емага или не, така че ако продължаваш да не се чудиш къде са ти мненията като offtopic като цяло, не само в тази тема.
fore - майстор
ср дек 12, 2018 10:54 pmVirtex написа:
вт дек 11, 2018 8:37 pmfore написа:
На Емаг номерата......... Скапана и негаранционна стока да се продава като качествена и без дефекти с голямо намаление.

Багер с вериги и дистанционно у-ие на 24 GHz в Кауфланд го купих за малкият за 65 лева. Тия от Емаг го намалили същият от 159 на 139........ Кой се връзва на тия мошеници аз лично не разбирам :prayer:.
Това, че правят милиони продажби само за черният петък говори достатъчно дали им се "връзват". И темата не е за това дали ти харесваш емага или не, така че ако продължаваш да не се чудиш къде са ти мненията като offtopic като цяло, не само в тази тема.
Virtex и по лоши неща са ми се случвали ! Това не е голяма трагедия и ако не го беше споменал, нямаше и да разбера че си го изтрил горкото ми мнение. Не ги следя нещата толкова напоследък.
А Е-маг не стават, ако ще и 1 милиард продажби да наиграват........ :wink:
Virtex - майстор
Нищо не е трито, но явното ти желание да плюеш по емага като типичен представител на определно съсловие започва да се набива на очи. Още повече като се добави факта, че си го поставил за главна цел и чакаш едва ли не тема за емага, за да си излееш душата колко се чувстваш прецакан заради някаква кафе машина (включително и други форуми, не само тук).
Chefo77 - майстор
Е и аз плюя по Емага, макар по друга причина. Да си мълчим ли, когато хванем боклуци в измама или нелоялни практики, Virtex?
  • 1
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 138

Тема "Машината ви е повредена- попитайте ТУК." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: