• 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 138
Ел. инструментите. Консумативи.
themask - специалист
За цялото :)
monster18 - специалист
Здравейте колеги изпадна ми от един човек водоструйка керхер 570 каза че май не правила хубаво налягане какви може да са причините и заслужава ли си да я правя , забравих да спомена че е със масло. За първи път виждам такава но във окото за маслотоняма нищо какво трябва да е то за да налея и възможно ли е товя да е причината? Няма и пистолета със маркуча и това ми е проблем бил скъсал маркуча и го хвърлил ! Благодаря предварително на отзовалите се!
dragozow - майстор
Ако можеш я разкости и виж какво ще ти трябва, ще ти дам схема и ще направим калкулация. Частите идват за седмица, ще ми тябва артикулния номер. Можем и ние да ти я видим, но ще трябва да платиш труда и диагностиката.
monster18 - специалист
Ами добре колега аз попринцип обичам да човъркам такива работи и ще я отворя но само не ми е ясно какво масло се слага?
dragozow - майстор
Дай ми артикулния номер на машината и ще извадя инструкцията, там пише.
Antonii - майстор
Здравейте, някой дали има представа колко трябва да е количеството на маслото в редуктора на Hilti TE 7A.
И ако не е голяма тайна да сподели.
Ще съм му благодарен и предполагам не само аз.
пишман_майстор - майстор
При демонтаж на ротор за бормашинка bosch gsb 20-2 ret, видях, че две от намотките на ротора са наранени , в смисъл на претъркан изол.лак, няма прекъсната намотка . Причината е била позачупено парченце пластмаса от статора и при работа е опирало в ротора. Почистих местата и ги намазах с лак за нокти, по съвет на бобиньор . Дали е правилен съветът? Да знам дали да си купя нови четки и лагер . Дрелката си работеше до последно и заради лагер я спрях
bat_danio - специалист
Аз бих си взел четки и лагер.
dpp - специалист
Колеги, дилемата е следната, Skil 6388 http://www.skileurope.com/bg/bg/diyocs/ ... %BD%D0%B0/
Патрона не може добре да затяга, от самото начало си беше мъка, вече е ужас.
Не мога да го извадя обаче за да търся друг!!
Има винт вътре с обратна резба който отстраних. Не може да с еразвие, предполагам е нормална резба но няма възможност да се хване с ключ зад патрона - не мисля че е с конус - пробвах и с удър...
bat_danio - специалист
Разглоби машината и вътре ще намериш къде да държиш контра. Хем ще погледнеш и лагери/четки. Ако не стария патрон с ''флекса'' леко му помогни.
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 138

Тема "Машината ви е повредена- попитайте ТУК." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: