• 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 138
Ел. инструментите. Консумативи.
bat_danio - специалист
Не дупчи нищо издърпай до с болт
lov - майстор
Удари смело редуктора върху едно трупче и лагера ще излезе.
wanderer - специалист
  • здравейте! има ли някой идея как се изважда пиньона за да се смени лагера? не виждам никакви осигуровки, прилича ми да е набит. роторчето е от ъглошлайф bosch pws 720-115.
Прикачен файл:
18742571_1722133034483138_413860417_o.jpg
bat_danio - специалист
Може даже освен да е набит да е и лепен...напъва ли го с скоба заедно с лагера..??
jekasus - майстор
Режеш и двете черупки на лагера - само така можеш да закачиш стяга за изваждането на пиньона.
wanderer - специалист
не съм го напъвал, предпочетох първо да питам. задния го смених, този не е заминал още, но и не е като нов. та ако не е голям филм да сменя и него преди да затволя шлайфа.
Здравейте.Имам проблем с лентов шлайф КингКрафт 720W.Взех го втора ръка така и не съм го ползвал,но дойде и неговото време.Пробвал съм го,работеше си перфектно,но онзи ден сложих нова шкурка - пак си работеше,но изпуши леко и сега върти едва едва,не успя да умре тотално.Не искри.Нищо не му разбирам и ходих в няколко сервиза (от Добрич съм) никой не поправя тая марка.Не намерих и в интернет техен сервиз.Ако някой знае къде мога да го пратя за ремонт - да помага.И дали изобщо си струва?Благодаря.Съвсем нов съм във форума и ви благодаря за тоновете информация за която ровя и чета. =D>
mitko64 - майстор
Кинг крафт е старият бранд на инструментите на Aldi Sud . Новият им бранд е Workzone. По принцип повечето им инструменти са пребрандиран Ейнхел, та питай в техния сервиз.
Chefo77 - майстор
С оглед на това как Айнхел си поддържат собствената марка (да се чете никак), недей да имаш особени надежди за това че ще ти свършат работа. Не зная за колко пари си взел машинката, но е твърде вероятно частите да струват повече, отколкото си дал за него :(
Иначе сервиза на Айнхел във Варна е на входа на града откъм Добрич - точно до камерите след кръговото на летището в посока Владиславово. Ако не го знаеше де :)
jekasus - майстор
Четки са му заминали, покрай тях и ротора/възможно/, пиши го умрял...
mitko64 написа:
е старият бранд
Абсолютно умрял.
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 138

Тема "Машината ви е повредена- попитайте ТУК." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: