• 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 138
Ел. инструментите. Консумативи.
plamen6703 - майстор
Щото и аз съм го проверил /и не само аз/ тоя от линка и е "коректен" колкото някой да дойде при теб и да ти каже половината истина за нещо, което ти предлага! Гаранция "Франция" :wink: ! :partyman:
kalin.angelov - помощник
вт ное 27, 2018 9:24 pmESPACE написа:
вт ное 27, 2018 6:36 pmplamen6703 написа:
знаеш ли как функционира такова зарядно.
Има неща, за които се иска предварителна подготовка. Отворил си, видял си, че не става само с гледане и си го затворил. Вариантите са два, ремонт на това от знаещ човек или купуване на друго зарядно, не бих се "вързал" и на линка от "базар.бг" :wink:! :partyman:
Е как според теб "функционира" тъпото зарядно? Един обикновен адаптер за стабилизирано постоянно напрежение си е. Контролера е в батерията. А за линка в базара няма нужда и да се "връзваш", продавача е проверен и е коректен.
В крайна сметка зарядно ли да търся. Според един колега проблема е в батерията. Индикатора за заредена докрай батерия на самото зарядно показвал, че тока е максимален и няма консуматор.
Все пак ако се намери някой от София, който е склонен да услужи с подобна батерия и зарядно за тест ще е най добре :?
plamen6703 - майстор
вт ное 27, 2018 10:26 pmkalin.angelov написа:
В крайна сметка зарядно ли да търся. Според един колега проблема е в батерията.
Виж какво си написал в началото
Постоянно свети индикаторът, че батерията е заредена - без значение дали същата е включена в зарядното или не
В крайна сметка знаеш ли изобщо какво си правил до момента и защо си го правил? Има едни такива, които не знаят какво правят и кога да спрат да го правят :wink: ! :partyman:
ben84 - специалист
вт ное 27, 2018 10:26 pmkalin.angelov написа:
Индикатора за заредена докрай батерия на самото зарядно показвал, че тока е максимален и няма консуматор.
Ако нема консуматор, начи тока требе да е НУЛА.
При максимален ток, значи имаш късо съединение.
Ако немаш консуматор, напрежението е максимално.
Или както казваше даскалицата - Ракията се пие винаги във чаша.
От ракията иде всичко :)
Пробвай с друго зарядно, с друга батерия и виж от къде е.
Понекога емпиричните данни спестяват много.
kalin.angelov - помощник
вт ное 27, 2018 10:42 pmben84 написа:
вт ное 27, 2018 10:26 pmkalin.angelov написа:
Индикатора за заредена докрай батерия на самото зарядно показвал, че тока е максимален и няма консуматор.
Ако нема консуматор, начи тока требе да е НУЛА.
При максимален ток, значи имаш късо съединение.
Ако немаш консуматор, напрежението е максимално.
Или както казваше даскалицата - Ракията се пие винаги във чаша.
От ракията иде всичко :)
Пробвай с друго зарядно, с друга батерия и виж от къде е.
Понекога емпиричните данни спестяват много.
Съгласен,
... освен да питам за 3ти път дали някой от форума ще услужи?
sstefanov - майстор
Това пък ако напишеш и от къде си...
(врачките са много малко във форума)
gnt69 - майстор
вт ное 27, 2018 11:32 pmsstefanov написа:
Това пък ако напишеш и от къде си...
(врачките са много малко във форума)
Ти пък сега как питаш. Щом не е писал значи е от София подразбира се. :partyman:
kalin.angelov - помощник
вт ное 27, 2018 11:53 pmgnt69 написа:
вт ное 27, 2018 11:32 pmsstefanov написа:
Това пък ако напишеш и от къде си...
(врачките са много малко във форума)
Ти пък сега как питаш. Щом не е писал значи е от София подразбира се. :partyman:
Цъ цъ, няколко мнения по назад съм писал, че съм от София, ама здраве да е - дискусия да има. Човека от базар.бг има зарядно, ама вече се чудя да купувам ли. Ако наистина като няма консуматор и "напрежението" е максимално и по това зарядното разбира, че батерията е заредена, то по всичко личи, че в този случай съм за нова батерия. Но ще изчакам ако някой услужи с един комплект за проба.
Поздрави :cool:
kalin.angelov - помощник
ср ное 28, 2018 9:36 amkalin.angelov написа:
вт ное 27, 2018 11:53 pmgnt69 написа:
вт ное 27, 2018 11:32 pmsstefanov написа:
Това пък ако напишеш и от къде си...
(врачките са много малко във форума)
Ти пък сега как питаш. Щом не е писал значи е от София подразбира се. :partyman:
Цъ цъ, няколко мнения по назад съм писал, че съм от София, ама здраве да е - дискусия да има. Човека от базар.бг има зарядно, ама вече се чудя да купувам ли. Ако наистина като няма консуматор и "напрежението" е максимално и по това зарядното разбира, че батерията е заредена, то по всичко личи, че в този случай съм за нова батерия. Но ще изчакам ако някой услужи с един комплект за проба.
Поздрави :cool:
Или са много редки тези машини или никой не му се занимава да помогне - дано да е първото :)
jujo_si - специалист
Здравейте,

Купих го от емаг и дойде чисто нов неразпечатан
Винтоверт с кабел Skil Energy Line F0156221AD
когато върти накрайника играе при по-дълъг винт се усеща това наред ли е или да го връщам докато е време

Прикачен файл:
0-02-05-fe6a49a3a390537571ecc0831d5eb841d0dfdfddc687e1e70b313e29661425d5_2903f43d.jpg


Видео:



Мисля че проблема е в 3те шипа на патронника те не са еднакви иначе самия патронник не играе но накрайника играе понеже е хванат неравномерно от шиповете
  • 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 138

Тема "Машината ви е повредена- попитайте ТУК." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: