• 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 138
Ел. инструментите. Консумативи.
stan73 - майстор
Един много ценен руснак (Александър М. Брест) с канал за ремонт на инструменти в тубата горещо препоръчва леглата на четкодържателите да се почистват при смяна на четките. Ако не си го направил - направи го !
mitko64 - майстор
Огледах ги четкодържачите, като нови са, да се учуди човек, като знам колко прах е изгълтала. Направо си ми е загадка това неравномерно износване. Ако пак се случи случката след години, остава да ползвам половинките на четките, че в България не знам за сервиз на Atika. Иначе новите улегнаха по колектора, почти не искрят. Днес съм забъркал поне 150 литра замазка.
dvda - помощник
Здравейте,
Купих си шлайф от Лидъл Parkside 3-IN-1 MULTI-PURPOSE SANDER PMFS 200 B2, но липсва ексцентрична шлифовъчна плоча (по код се води 91104516).
Знаете ли от къде мога да си намеря една дори да е втора употреба или някоя, която е съвместима
Благодаря предварително
Chefo77 - майстор
Нека бъде реклама. Така се прави профилактика на перфоратор. Не просто да го почистиш. Не да го отвориш, огледаш и да го затвориш. Не да смениш греста. Браво на професионалистите!!!
Прикачен файл:
IMG-c2282ba46b34b5ad0c95dd85aa32f922-V.jpg
IMG-c2282ba46b34b5ad0c95dd85aa32f922-V.jpg (96.95 KиБ) Видяна 1582 пъти
Прикачен файл:
IMG-1859cf5ad5e58a4e8337c2c20467dac2-V.jpg
IMG-1859cf5ad5e58a4e8337c2c20467dac2-V.jpg (72.83 KиБ) Видяна 1582 пъти
Antonii - майстор
Дано нещата не са само на фактура, че има доста такива случаи.
Иначе ако всичко това е реално извършено - БРАВО.
Chefo77 - майстор
Усещам разлика в машината преди и след сервиза. По-мек звук, по-малко вибрации и осезаемо по-добро пробиване. За прекъсвача го знаех от преди, че му бягат ниските обороти, но не му обръщах внимание.
пишман_майстор - майстор
Имам проблем с лекия си къртач Ryobi CH465K. Повреди се елемент 53 от схемата https://www.thetoolstoreparts.com.au/me ... wing_b.pdf За съжаление резервни части няма вече ( не намирам в нета ) някой опитвал ли е успешно да направи адаптор ( не знам как да го нарека, в него се пъха основата на шило/длето и т.н. ) за къртач ?
Такъв е къртача, примерна снимка от нета : https://bouraci-kladiva.heureka.cz/ryob ... 8dfd5ac3eb
reingar-x - специалист
Здравейте колеги,не знам дали е удачно тук,да задам подобен въпрос?Някой знае ли,как стои въпроса с обслужване и евентуални ремонти на Хилти?Колебая се,дали да си купя къртач,на фирмата втора ръка става дума за модела hilti te 1000 avr.Само те ли могат да си поправят техниката,скъпи ли са ремонтите на които извършват?В интернет не намирам,схема на продуктите им за разлика от другите производители.Части само от тях ли се купуват,и вярно ли е,че поддържат един модел само до като го произвеждат?Тоест дори да ми е запазена машината,ако след 10 г. допра до ремонт няма да има части за нея?
vlax - майстор
пет фев 23, 2018 10:12 amChefo77 написа:
Нека бъде реклама.
Браво,щом клиента е доволен.Прави впечатление ,че не са скъпи частите,според мен,също и труда.
Но това стокова разписка ОРИГИНАЛ ме развесели :)
zz_stefanov - майстор
вт юни 19, 2018 8:03 amreingar-x написа:
Здравейте колеги,не знам дали е удачно тук,да задам подобен въпрос?Някой знае ли,как стои въпроса с обслужване и евентуални ремонти на Хилти?Колебая се,дали да си купя къртач,на фирмата втора ръка става дума за модела hilti te 1000 avr.Само те ли могат да си поправят техниката,скъпи ли са ремонтите на които извършват?В интернет не намирам,схема на продуктите им за разлика от другите производители.Части само от тях ли се купуват,и вярно ли е,че поддържат един модел само до като го произвеждат?Тоест дори да ми е запазена машината,ако след 10 г. допра до ремонт няма да има части за нея?
Местите представители пращат машините в сервиз в Румъния. Това беше последно, преди няколко месеца когато искаха на работа да се направи профилактика на един техен къртач, постъпил при нас от присъединена фирма.
Оказва се, че водещо при избор на инструмент от марковите трябва да е достъпния, бърз и качествен сервиз.
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 138

Тема "Машината ви е повредена- попитайте ТУК." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: