• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Ел. инструментите. Консумативи.
batvenko - специалист
Привет майстори! Питането ми е следното - може ли водоструйка да работи, ако маркуча й не вързан към водопровод, а е потопен в бидон с вода?
Поздрави!
kozl - майстор
Моята работи с къс маркуч и предварително обезвъздушен (напълнен с вода.). Сложи бидона на високо.
batvenko - специалист
Идеята е да сложа един бидон в гаража /че там няма водопровод/ и от там да захраня водоструйката, но май маркуча няма да е много къс - има няма 8-9 метра ще да е. Ще се получи ли гимнастиката или ще ударя на камък ....
Поздрави
velsi - Почетен майстор
Според мене няма да стане.
Rumen89 - специалист
Здравейте,
Имам въпрос как се нанася безконтакният препарат? Използва се налягане от водопровода и струята е слаба или на силна струя когато двигателя на водоструйка работи.
Последна промяна от Rumen89 на нед апр 12, 2020 8:02 am, променено общо 2 пъти.
kozl - майстор
Не моа за ти разбера въпроса.
Иначе с приставката за дозиране и разпенване, като се замени с тази с дюзата за водоструене :wink:
reingar-x - специалист
Здравейте ,имам въпрос който не е за въпросните марки ,но да не отварям нова тема.Предлагат ми три марки водоструйки,от които само една ми е известна.Марките и моделите са,COMET ETM 150,Annovi Reverberi 630 и Lavor Arizona LP 1311.Въпроса е коя да избера,на кой от моделите поддръжката е по-евтина и има достъп за части?По-принцип искам нещо което да не ми създава ядове,няма да я използвам професионално.
Chefo77 - майстор
Само да вметна, че Comet купиха Lavor, така че - първата и третата се правят от един и същ производител.
reingar-x - специалист
А как стои въпроса с резервните части,скъпи ли са ?Преди време присъствах на разговор,че керхер ако се счупи се наливали доста пари.Даже човекът който се оплакваше от тях,казваше че почнал да минава към италиански водоструйки именно заради цената за поддръжка.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Тема "Водоструйки KARCHER, BOSCH или B&D" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: