• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
Ел. инструментите. Консумативи.
vasilevn - специалист
Сегашните не са от този модел. Водоструйката е друга. Погледни брошурата на Практиер
velsi - Почетен майстор
Видях я. Принципно е същата, същите показатели. Просто по-нов модел, сменен е външния вид. Не виждам какво те притеснява. На брошурата е написано KAERCHER, по причините, които n_a ти обясни по-горе. И сайта им се пише така.
Ronin - специалист
Ето я и малката водоструйка пак от практикер миналата година за 89 лв...от промоцията
Изображение

А ето я и втората ми водоструйка
Изображение

А имам и трета на другата къща но нямам снимка....
Разликата освен в цената и ТТ данните е и още че малката има в комплекта филтър а на голямата се купува допълнително и е около 20-25 лв.....филтъра е задължителен ако искате да я имате дълго и да ви признаят гаранцията ако се наложи нещо....На долната снимка се вижда на маркуча с оранжевия накрайник и прозрачното тяло
vasilevn - специалист
А какво ще кажете за BLACK&DECKER RW1700WB тя е 1700W 120bar 370l/h 8кг. не е ли по добре след като е по яка и е с повече барове
Ronin - специалист
vasilevn написа:
А какво ще кажете за BLACK&DECKER RW1700WB тя е 1700W 120bar 370l/h 8кг. не е ли по добре след като е по яка и е с повече барове
Ще имаш да вземаш че е по яка и с повече барове от тази на втората снимка... :-D Пак да кажа за N-ти път гледайте дебита......
Ватовете които дават са консумирана мощност от мрежата а не отдавана мощност на уреда
Виж какво пишат германците..!
Produktinfo als PDF Herunterladen
Druck (bar/MPa) 20 - max. 120 / 2 - max. 12
Fördermenge (l/h) max. 420
Max. Zulauftemperatur (°C) bis zu 40
Anschlussleistung (kW) 1,7
Gewicht ohne Zubehör (kg) 14
Abmessungen (LxBxH) (mm) 287 x 336 x 837
Reinigungsmitteltank 1,1

Линка от справката.....а и модела е WRC...сега забелязвам че 3.91 имат 10-20 разновидности....на линка има и видео
http://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B ... XBG4352105



http://www.maschinenhandel-kimpfbeck.de ... cale=de_DE


А ето и нещо интересно с същия модел....става за миене на външните тела на климатици например или при оффроуд в планината
Изображение
Niky77 - специалист
Досега само четях, но ще подкрепя Ronin. Нямам наблюдение относно водоструйките, но все пак имам лично мнение и отзиви от клиенти за "Плякен-Декер" като марка!
vasilevn - специалист
Пичове вече реших и вчера си купих водоструйка KARCHER K2.38M направих вече едно миене и съм доволен. Тя има в нея воден филтър, да им купувам ли допълнителен. Продавача ми каза че не е необходимо, но някъде четох че било препоръчително. Този филтър на KARCHER струва 27лв. а на мен майче не ми се дават много. Ще ползвам вода от чешмата, какво ще кажете.
Niky77 - специалист
Ползването на филтър е препоръчително, да не кажа и задължително!
velsi - Почетен майстор
Щом си има вграден филтър не виждам смисъл да се слага допълнителен.
sek.1 - специалист
Днес и аз на последния ден на промоцията си купих водоструйка от Практикер и определено съм доволен как работи. Свалих миналогодишната кал от джипа с лекота.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12

Тема "Водоструйки KARCHER, BOSCH или B&D" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: