• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Ел. инструментите. Консумативи.
Stefan_62 - майстор
Някой използвал ли е тази водоструйка и евентуално някъкви отзиви, че съм решил да си заприходя една, но още се двоумя, а офертата ми изглежда привлекателна.
http://praktiker-online.bg/product/8818 ... udget.html
dragozow - майстор
Това за нищо не става, за 80 лв си купи хубав маркуч и струйник.
Stefan_62 - майстор
dragozow написа:
Това за нищо не става, за 80 лв си купи хубав маркуч и струйник.
А ползвал ли си същата или просто защото е за 80лв.и е на " Budget", затова не става?
stiv1961 - майстор
А бе взимай я, какво и плащаш. Аз имам един вертикален бъджет подарък и след малки ремонтни операции работи като професионален керхер :-D. Последно сред зима чистих пътеките и антрето на битовата/ камъни/ от мазнини и други работи от Коледното шоу :-D Сигурно има и гаранция поне една година.
Ето моя подарък :) / една зима престоял в мазето на зетя :-D /
viewtopic.php?t=42231
Stefan_62 - майстор
stiv1961 написа:
А бе взимай я, какво и плащаш. Аз имам един вертикален бъджет подарък и след малки ремонтни операции работи като професионален керхер :-D. Последно сред зима чистих пътеките и антрето на битовата/ камъни/ от мазнини и други работи от Коледното шоу :-D Сигурно има и гаранция поне една година.
Здравей Чена, и аз мисля така и утре ще си я заприходя. Гледах я днес в Практикер и поне видях, че помпата и е метална /алуминиева или някъква подобна сплав/, а и няма да я ползвам професионално и за тия пари си мисля, че си струва, а и отдавна се каня да си взема една. Гаранцията и е две години, а затова време ще си избие парите от спестен труд :partyman:
stiv1961 - майстор
Само я съхранявай на топло, че моя зет затова ми я подари/ горкия, и двете му ръце леви :-D /, държал я през зимата в гаража. И след работа с нея извади маркуча и натисни спусъка на ръкохватката докато водата излезе.
Stefan_62 - майстор
stiv1961 написа:
Само я съхранявай на топло, че моя зет затова ми я подари/ горкия, и двете му ръце леви :-D /, държал я през зимата в гаража. И след работа с нея извади маркуча и натисни спусъка на ръкохватката докато водата излезе.

Слушам и ще изпълнявям :lol:. Е не съм чак такъв прахосник на инструменти, обичам да си ги пазя даже и да са куча марка :lol: :partyman: Утре ще докладвам като я купя и разопаковам. :drinkers:
Stefan_62 - майстор
Ами купих я :-D , даже я изпробвах и ми хареса как работи, е не е маркова, но за тези пари и две години гаранция ще ми върши работа :lol:
stiv1961 - майстор
Честито и дълго време да ти върши работа :)
Stefan_62 - майстор
stiv1961 написа:
Честито и дълго време да ти върши работа :)
Благодаря, дано да не се чупи често :lol:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Тема "Водоструйки KARCHER, BOSCH или B&D" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: