• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
Ел. инструментите. Консумативи.
vasilevn - специалист
Здравейте. Искам да си купя електрически винтоверт. Ще го ползвам не професионално за домашна употреба. Дайте си мнението за този
ЛИНКА Е ИЗТРИТ ЗАРАДИ ТОВА,ЧЕ ВОДИ ДО ТРОЯНСКИ КОН
или ми препоръчаите някой друг. Благодаря предварително.
todor_velikov - специалист
и аз исках акум.чинтоверт ама си взех ел.бормашина с регулируеми обороти за 18 лв,и бит на блекедндекер и съм много доволен,бит-а на бош се скапа след първич винт :wink:
EDI - майстор
На БОШ са добри битовете, които са с покритие от титаниев карбид /жълтите/.
diaflin - специалист
Според мен, при избора на ел. инструмент, трябва да вземеш в предвид и сервизната база, както и възможността лесно да се снабдиш в резервни части, при нужда. Инструментите Скил са бюджетната версия на Бош, така че би трябвало сервизната им поддръжка да се изпълнява от Киров, а вероятно и от други сервизи. От тази гледна точка Скила ми се струва като добра идея , особенно за тези пари.

Във форума има потребители които се занимават с продажба на ел. инструменти , като @Niky77, @dragozow , @al-import ltd , които ако се включат могат да ти дадат по конкретна информация.
dragozow - майстор
Войнишки ми е дистрибутор за региона и има негов сервиз. Занимава се с това от доста време. Питай за Скила все пак преди да купиш.

едит
Добре си се насочил, избягвай разни хипермаркети от рода на Метро и Бриколаж.
Милен - майстор
todor_velikov написа:
и аз исках акум.чинтоверт ама си взех ел.бормашина с регулируеми обороти за 18 лв,и бит на блекедндекер и съм много доволен,бит-а на бош се скапа след първич винт :wink:
Битовете ти са били ментета. Ползвал съм техни 50 и 25мм РН2 и 3 от обикновените без жълтото покритие и се дъжат идеално. Дългия съм го налагал с 1кг чук да раздвижа клеасали винтове в метал и не мръдна.
todor_velikov - специалист
EDI написа:
На БОШ са добри битовете, които са с покритие от титаниев карбид /жълтите/.
да точно той се скапа,ама както казва "милен" може би са били менте,за 5 лв от баумакс толкова :?
vasilevn - специалист
И все пак някой ще каже ли нещо за SKIL 6222 или да ми препоръча някаква друга марка на близка цена. Мерси предварително
Едва ли може да очакваш мнения за Скил-а, като се има в предвид, че модела е пуснат преди месец. Спроед мен като му гледам данните е перфектен за целта. Това, че не е с акумулатор е голям плюс. В къщи имам акум. Скил и винаги когато се наложи да го ползвам се оказва, че батерията се е разредила и трябва да го зареждам :sad: . Така, че и аз може да се замисля за подобна покупка :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23

Тема "ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВИНТОВЕРТ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: