• 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
Ел. инструментите. Консумативи.
dikata1975 - специалист
И аз мислех за късата клечка,но след смяна с нов проблема пак си го има.Даже последният път ходи до Румъния (казаха ми че сервиза вече е там) и се върна със сменен патронник,съединител,но не и с плавен пуск(естествено се върна пак там).За сменените части в Румъния и идея си нямам каква е далаверата.
Може пък само на мен да ми трябва плавен старт :)
EDI - майстор
Базата - складове, сервизи и други такива, на БОШ е от доста време в Румъния, та затова.У нас е само файтонджийската част на БОШ. :lol: Абе, ще я смятам, сега ме налегнаха други дертове. :partyman:
dpp - специалист
Абе колеги, тоя новия SKIL 6224 да не би да е с по-добър бутон/ премахнат проблем..Евентуално се чудя за него или SKIL 6222 модела. Аз сега забелязах тази тема. Уплашихте ме с тея бутони и ниски обороти, да зимам или да не взимам... Че ми писна от батерии, смяна и прочие.. :?
EDI - майстор
6224 е 6221 но с 10 метра кабел и метален патронник, други разлики няма.6221 е по-добър избор от 6222.6222 е едноскоростен 27 нютона, докато 6221 е двускоростен и 38 нютона.
anabolicbeast - специалист
Колега вземи Скил-а с 6 метровия кабел. 10 метровия е по-скоро недостатък отколкото предимство. Един приятел си взе с 10 метра кабел, продаде го и си купи с 6 метра.
dpp - специалист
Аз за проблема с бутона и оборотите питам - кабела не ми е такава болежка, нито пък патронника.. :?
dpp - специалист
Skil Energy 6221 AD‎
Тестван на вилата през уикенда. Машинката се справя повече от добре. На по-мощната предавка и ниските обороти същност е дооста мощен. Та чак на 1 п-ва не ми изключва на видии 3х35 в ламперия. Ако го оставя и ще я подмине дъската. Наредихме 13м2 - 300 видии и кусур. Шума е малко повече , но пък удоволствието да не се притесняваш за батерия е несравнимо! Е, като хвана Боша с батерията ги навива "тихо" като в масло ама .....докато свърши батерията! :lol:
krasko_ood - специалист
Гледам в Шумен Райдър са пуснали на пазара винтоверт електрически подобен на външен вид на скила и като визия и с две скорости. Eто нещо такова http://www.onlinemashini.bg/elektri4esk ... 0-w-/18818
koveslav - майстор
Колеги,като обобщение на споменатите проблеми със Скил :само двускоростните модели винтоверти с кабел ли имат проблеми с оборотите? Поне аз не видях оплаквания от едноскоростния модел,а явно някои от вас ги ползват вече с години.
koveslav - майстор
Току-що се връщам от известен и оборотен магазин за техника.Колежката съвсем любезно ми обясни,че спират да се занимават със 6221,защото имали много проблеми и отказвала да ми достави.....Пак ще попитам ползващите стария 6220-той по-безпроблемен ли е?
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23

Тема "ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВИНТОВЕРТ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: