• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
ralev - специалист
От доста време се каня да се оборудвам с такава "хубавинка" но вече на пазара има по голям избор, колебая се между Makita LD060P и Bosch - DLE 50 /или 70/ цените са им почти еднакви около 340лв.Моля за компетентното ви мнение трябва ми основно за взимане на размери и смятане на квадратури
LazarGanev - "Велик майстор"
Беше подробно разисквано, има и сравнителна таблица, потърси.
ralev - специалист
там не с посочва Maкитата а на мен тя мие по на сърце, и като марка и като визия
hygro - майстор
DLE70 е по-скоро детска играчка. Лайка е профи марката и далеч не всички модели са скъпи. За 340лв. можеш например да вземеш Disto D2, а той дори само като изработка е цяла класа над Бош-а. За съжаление в момента разполагам само с Disto D5, който едва ли те устройва като цена...

Ако потърсиш, ще намериш твоите модели и по-евтино:

http://www.toolstop.co.uk/makita-ld060p ... sure-p6744
ralev - специалист
ако е за по ниска цена то и Лайка disto d2 в UK е 110паунда но като я взема от там какво правим с гаранцията за разлика от 60-80лв. по добре е ако имам главоболия да ги решавам тук. Май единсвено макита намалиха цените и разликата е поносима спрямо UK визирам промоционалните им модели в момента
hygro - майстор
За £ 110 няма да мога, но за £ 120 ще имаш Disto D2 с гаранция, стига да не бързаш, щото както вече казах - в момента нямам :)
IJAN - специалист
Интересно какво може повече Disro d2 от DLE 70?Като гледам имат почти еднакви възможности и технически данни.Даже DLE 70 по далече замерва.
hygro - майстор
Не ги гледай на снимка - само ги сложи на масата пред себе си и се осланяй на първото впечатление. Едната е еднодневка, а другата е швейцарска и й личи... :wink:

Прикачен файл

disto-d2.jpg
Leica Disto D2 - Swiss made.
disto-d2.jpg (63.89 KиБ) Видяна 7110 пъти

Прикачен файл

dle-70-pro.jpg
Bosch DLE 70 Professional в ужасяващата й опаковка.
dle-70-pro.jpg (58.76 KиБ) Видяна 7110 пъти
IJAN - специалист
Ок съгласен съм с теб.Личи си по качествената изработка.Но по показатели мисля че не се различават.
  • 1
  • 2

Тема "избор на лазерна рулетка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: