• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 21
Ел. инструментите. Консумативи.
Stefan_62 - майстор
tanosliven написа:
14Em pri nas na Krit bez qepove!!!A tova e okolo11-12E!!
Я го преведи на български, че нещо не разбирам какво си писал. :drinkers:
tanosliven - специалист
Stefan_62 написа:
tanosliven написа:
14Em pri nas na Krit bez qepove!!!A tova e okolo11-12E!!
Я го преведи на български, че нещо не разбирам какво си писал. :drinkers:
Цените са ми интересни в БГ.Тук на Крит-Ханя, купувам за14Ем2 дюшаме без чепове/28лв/Руското е по-ефтино!!!
Stefan_62 - майстор
tanosliven написа:
Цените са ми интересни в БГ.Тук на Крит-Ханя, купувам за14Ем2 дюшаме без чепове/28лв/Руското е по-ефтино!!!
Ами в България всичко е възможно/ те не си ли живял тук, че се учудваш/, то в Русия сигурно е на половин цена. :drinkers:
емо ем - специалист
Еди, за два пъти в годината си трябва късмет да случиш на добра промоция, понеже хипермаркетите не рекламират всичко в каталозите си, но понякога си струва и цената извън промоция. А червения бор и на мен ми харесва на дюшаме.

Stefan_62, ниските цени винаги крият известни рискове. Аз на място съм приемал поръчка на дървени детайли и са се опитвали да ме прекарат в качеството, за онлайн не ми се мисли какви изненади ще има. По темата, честита придобивка и да ти служи вярно дълги години. Все пак бих ти препоръчал да минеш дюшамето последна ръка ръчно, по жилите, с шкурка 140-150. Едва ли ще ти отнеме повече време, отколкото с виброшлайфа.
Stefan_62 - майстор
емо ем написа:
Stefan_62, Все пак бих ти препоръчал да минеш дюшамето последна ръка ръчно, по жилите, с шкурка 140-150. Едва ли ще ти отнеме повече време, отколкото с виброшлайфа.
Благодаря за пожеланията и ще се вслушам в предложението ти. :drinkers:
Фитилчо - майстор
ХилтитУ дойде, почистено е и с нов пад. Не е страдало много :wink: просто никога не беше чистено с четка :roll: . Сега е изчистено, продуФано и с нов пад. Време му е да поработи скоро. Оказа се и с евро щепсел, въпреки, че е от англия :razz:

Изображение Изображение Изображение
EDI - майстор
Бравос, добро попадение е значи.Да ти е честита и да ти свърши много работа. :partyman:
Stefan_62 - майстор
Фитилчо написа:
ХилтитУ дойде, почистено е и с нов пад.
Честито да си го ползваш със здраве :drinkers:
forski - специалист
Пусна ли са Dewalt D26453 на примоция за 169лв. и аз срам не срам взех че си го поръчах :roll: :)
айде да ми е честита новата машинка, че имам едни врати, прозорци, маси и т.н. за шлайфане, а у нас от три различни шлайфа ни един не работи като хората :evil: и жуля на ръка като индянец
EDI - майстор
Ай честито, не си сгрешил хич даже. :partyman: Моя е същия, голямо зверче е, ползвам си го най-редовно.Между другото, гледах една брошура на ДЕВАЛТ, има бая страхотни машини на промоционални цени.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 21

Тема "Ексцентър или вибро шлайф." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: