• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Ел. инструментите. Консумативи.
valentino76bs - майстор
Съвет към днешна дата за отвертки....1000V ?
Вчера поръчах Вера слим версията днес само като я отворих и обратно по куриера.Имах чувството ,че съм поръчал часовникарски отвертки.
Бачкам с HAUPA много са удобни с голяма дръжка са но бая счупих.В Мастерхаус има вюрт добре стоят в ръката но не зная здрави ли са.Не ме интересува марка само да са с голяма и удобна дръжка и да са здрави.
valentino76bs - майстор
Ceta form или ?
Добре ,че беше Павел Баня да отърва копчето.... :)
пишман_майстор - майстор
Учудих се. На Хаупа отверките ли се чупят лесно? Имам едни техни малко по-специфични (кръстати позидрайв/права) , не съм имал спомен да изхвърля заради счупено. Едни от най-ползваните са ми. Износват се, вечно няма , но чак да се чупят...
Инак моите масово са на Вера стандартните им големини дръжки. По-фините им се случва чат-пат да отидат в кофата , по-големите рамери- не толкова.
Наскоро си взех едни на Фело, но нямам мнение все още, не съм ги ползвал. Предстои ми една инсталация и ще ги пробвам.
В един магазин загледах едни на хазет, видяха ми се с удобни дръжки, но пак не мога за тях да дам отзив, не съм работил с отверките им ( електричарските им имам на предвид ) . Предполагам са добри , хазет са все пак.
От тия турските цетаформ, имам и някой друг клещак, не мога си изкривя душата, не намирам кусури , отверките им обаче ... аз лично нещо не съм впечатлен.
ESPACE - майстор
Работя с едни обикновени Wera комплект 2 кръстати и 4 прави всекидневно от 10 години и още не съм счупил нито една. Какво напъвате толкова?
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "Избор на качествени ръчни инструменти?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: