• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 21
Ел. инструментите. Консумативи.
Фитилчо - майстор
нед мар 01, 2020 10:40 pmyanko78 написа:
Мнение някой дали би изказал?

https://promachines.bg/product/3720/ko ... -j8pb.html
Откакто станаха с тази форма на дръжката и златни отпред , СПОРЕД МЕН не струват! Това е, когато си имал ето тея серии за сравнение обаче, ЖЕЛЕЗНИ СА ТЕЗИ !

Изображение
пишман_майстор - майстор
Всичко отива на гибел. Разсипаха я тая държава...
П.п. моите са с черни дръжки , отдолу леко като гумирани стоят. Червени кантове и черна раб.част ( връх )
Таман погледнах дали се мяркат на някоя моя снимка дето съм качвал , щото са ми любимите за работа download/file.php?id=130288&mode=view
Прикачен файл:
Без име.jpg
Без име.jpg (91.93 KиБ) Видяна 3467 пъти
addicted - специалист
Я и аз да питам. Имам ли на родния пазар чанта за инструменти подобна на Veto pro pac.
Не много голяма, с достатъчно отделения вътре.
Аз имам този модел на стенли:
https://www.onlinemashini.bg/4anta-za-i ... h262-/8518
и ми е голяма, искам нещо по компактно.
Моделите на Veto pro pac, и по точно TECH-MCT ми изглеждат направо съваршенни, но пусто немога да прежаля цената, която ще е 300+ лева.
Та затова търся нещо малко и удобно, само за ръчния инструмент, на по приемлива цена.
От друга страна като се сетя че някой хора дават по три бона за телефони, мисля че не аз съм луд да се заглеждам в 300 левови чантета.
yanko78 - специалист
Заприходих комплект отверки и сега ми останаха само комбинирани клещи. Клонякъм Факом, чета лоши отзиви за Книпекс, гледах и Сетаформ, но не ми харесаха. Приемам предложения за качествени клещи.
addicted - специалист
Незнам каде четеш лоши отзиви, но книпекс е марката.
Не са мръднали.
Имам и NWS който също са много хубави и ги препоръчвам, но скоро забелязах че на резачки те е започнала да се изважда едната ръкохватка, та се наложи леко да я набия обратно. При книпекс такова нещо няма а като лични и служебни имам наблюдение над 7-8 броя купувани в период от 7-8 години.
Преди време имах едно комплект че на гедоре, комбинирани клещи и резачки, беше много смотано, усещаше се смотано, та го подарих на начинаещ колега, който в последствие реши че тая работа не е за него и си тръгна без да ги връща(е все пак му ги подари).
yanko78 - специалист
Мисля, че това ще са клещите, пък и подкарах всичко на Факом. Дано само и те да не сас се изкитайчили
Изображение
bijonisler@gmail.com - специалист
пон мар 16, 2020 9:16 pmyanko78 написа:
Мисля, че това ще са клещите, пък и подкарах всичко на Факом. Дано само и те да не сас се изкитайчили
Изображение
Всичко на Факом е много добро.Аз имам клещи на Факом от 45 години.
Фитилчо - майстор
Клещите на Факом от преди години нямат нищо общо с тези сега!
Според мен са свалили качеството. Не неприемливо, но не е като едно време.
addicted - специалист
Да похваля дистрибутора на Usag за България. Оставих счупена отвертка в началото на февруари при тях, и онзи ден, началото на юни ми се обадиха че италианците са изпратили друга с която да ми я сменят. Бяха любезни, забавянето е било заради коронавирОса, италианците изобщо не са вдигали телефоните два месеца.
Фитилчо - майстор
Заприходих малко отвертки на Felo Ergonic. Доволен определено . По натам ако се сетя ще дам отзиви Felo Ergonic vs Wera.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 21

Тема "Избор на качествени ръчни инструменти?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: