• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 21
Ел. инструментите. Консумативи.
kabel96 - специалист
съб фев 29, 2020 12:58 amyanko78 написа:
пет фев 28, 2020 11:25 pmChefo77 написа:
Баси как рязко ти завидях ...
Ай честито :)
Мерси, остава въпроса за отверки. Днес гледах Вера, мноооого искам да са Вера, ноооооо, останах разочарован, не ми харесаха. Предложиха ми и Usag, също не ми допаднаха. Гладах и Книпекс, имаха в магазина само електричарски, а аз искам да да си обикновенни. Бахко гледах, пак не ми харесаха. Торксовете Вера са уникални! Факома тресчоткитех също много ми харесват. Искам и комплект отверки, които да ми лепнат в ръцете и да ги почувствам специални. Ако нещо секате, ще се радвам да ме подбутнете, както стана с тресчотките, по на горе в темата.
Чакам си почерпката.И отверки има ама ще те помъча малко докато ти ги кажа.
yanko78 - специалист
Чакам си почерпката.И отверки има ама ще те помъча малко докато ти ги кажа.
Дай му де, не го мъчи :))))))
Имаш виртуална бира, а ако някак си се запознаем и видим, ще има и от каквото си поръчаш :)
Фитилчо - майстор
съб фев 29, 2020 7:43 amkozl написа:
Aз заприходих 2 бр отвертки * - Felo електричарски. По захвата на дръжката не намирам разлика с Wera-та. Обаче с Bahco-то с по-малко усилие се стяга и излиза, че дръжките са им по-удобни за работа и по-невзрачни на изглед.
Фелото за мен са доста по удобни от Wera, имат много хубав грип и ми лепват в ръката.Също и поради факта, че дръжката е някакси леко мека.Остриетата също са много по прецизни някак и влизат плътно във винтовете.
Коя серия купи? Да не е чисто червената? Аз говоря за Ergonic.

А Бахкото е Belzer, нормално е, да са топ топ :wink:
aroot - специалист
Аз си взех микроотверките на Wera и съм доволен. Изглеждат стабилно, но нямам база да сравя с други. Тва че са магнетизирани ми спаси болта от изгубване в една много напечена ситуация посред нощ.
Гледам въртят някакви промоции на марката, цък Оглеждам този комплект, и яко съм се заточил, но имам цяла кутия на милоуки и май ще се брои само за суета.
За Фело отверки, от този сайт съм пазарил разни неща, не инструменти, имат супер учтива и експедитивна дама на линия . Но имам доста отверки вече..
Ще взема и аз да се изфукам с една снимка, щом ще си показваме играчките :-D
kozl - майстор
нед мар 01, 2020 1:38 pmФитилчо написа:
съб фев 29, 2020 7:43 amkozl написа:
Aз заприходих 2 бр отвертки * - Felo електричарски. По захвата на дръжката не намирам разлика с Wera-та. Обаче с Bahco-то с по-малко усилие се стяга и излиза, че дръжките са им по-удобни за работа и по-невзрачни на изглед.
Фелото за мен са доста по удобни от Wera, имат много хубав грип и ми лепват в ръката.Също и поради факта, че дръжката е някакси леко мека.Остриетата също са много по прецизни някак и влизат плътно във винтовете.
Коя серия купи? Да не е чисто червената? Аз говоря за Ergonic.

А Бахкото е Belzer, нормално е, да са топ топ :wink:
От чисто червената. Това ме попадна.
bijonisler@gmail.com - специалист
съб юли 24, 2010 10:27 pmchino_sz написа:
Здравейте на всички, бих искал вашето мнение за хубави и здрави отверки, тъй като мисля да си обновя малко инструментите и затова опирам до вашето по-квалифицирано мнение.Цената не е от значение, а отверките които търся може и да не са изолирани (такива каквито са на ел. техниците) тъй като аз съм механик по душа и по професия :) .А и ако ме насочите и в кой онлайн магазин мога да си ги закупя ще сте златни, тъй като аз обичам да пазарувам онлайн.
Благодаря предварително. :)

edit: като марка съм чувал за Gedore и то като цяло за инструментите им че са доста качествени...

edit2: промених темата на "Избор на качествени ръчни инструменти?" тъй като май ще е най-добре и не само за мен но и за всички останали да отсеем едни от най-добрите фирми които предлагат като цяло ръчни инструменти, било то отверки, клеши , звездогаечни ключове и т.н.
Качествени инструменти,клещи,отверки гедоре, само Факом.Скъпички са но си струва.
Фитилчо - майстор
нед мар 01, 2020 9:38 pmkozl написа:

От чисто червената. Това ме попадна.
Пробвай тези и пак ще си говорим

Изображение
kabel96 - специалист
нед мар 01, 2020 10:40 pmyanko78 написа:
Мнение някой дали би изказал?

https://promachines.bg/product/3720/ko ... -j8pb.html
Браво,задобряваш с търсенето сам ги откри.Ако си от София се разходи до Требич и виж тия.Аз съм много доволен от тях.
https://evrotools.com/ http://www.hanstool.com/products.php
В сайта нищо няма ама на място ще останеш изненадан.Тайванците не са известни много но и малко хора знаят че през последните години те са доставчик на инструменти на много от водещите автомобилни заводи.
пишман_майстор - майстор
нед мар 01, 2020 10:40 pmyanko78 написа:
Мнение някой дали би изказал?

https://promachines.bg/product/3720/ko ... -j8pb.html
На тая фирма ползвам торкс с "дупка". Много добри. Имам още някои и други неща, въртоци . Отвертки се насъбраха доста ( на други фирми ) и не изпитвам необходимост .
Ще кажеш като ги вземеш как са.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 21

Тема "Избор на качествени ръчни инструменти?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: