Ел. инструментите. Консумативи.
kam34 - специалист
Edwardo - напреднал
masteradmin много моля дай и на мене тия файлове ccc@angelic.com , благодаря предварително.
svetipampuh - напреднал
Качете тези файлове в DOX-а или на друго място. Не всеки иска да си слага мейла и после да го засечат ботове и да му се пълни постоянно кутията със спам.
Така, че молбата ми е някой от притежателите на файловете да ги качи на сървър. Много благодаря на отзовалите се. :prost:
mitko64 - майстор
Преди малко, от един фотум за моделистика, попаднах на линк за контурен трион от стара шевна машина. Какво ли не им хрумва на руснаците.
teon - специалист
...да не е този? :? ...рашана е Велик :)...няма стигане =D>
http://www.umeltsi.ru/stanki/389-samode ... obzik.html
mitko64 - майстор
Не е точно това. Открих го във форума Modelistika, темата Направи си сам- самоделни инструменти и машинки на 1-ва стр. Има и шлайфмашинка от хардиск- паднах. Синът го няма в момента да качи линк.
krasko_ood - специалист
masteradmin написа:
ех мечти....
имам много 3д такива модели ако някой иска мога да му пратя zip файл.
Ето нещо на което попаднах

http://scrollsawworkshop.blogspot.com/s ... results=50
това е един блог в който има разни идеи
king82 - специалист
Някой пази ли този файл с 3д моделчетата? Търся в Гугъла, ама единични някакви намирам. king82@abv.bg ми е пощата, ако някой ме отрази.
dadko - майстор
Евала за идеята и за реализацията
Относно файловете, които всички искат- ако някой, който ги има ми ги прати
dedeti@abv.bg
ще ги кача в интернет и ще дам линк- да се теглят, а не само да се пращат по мейли
Здравейте, колеги! Това приспособление би вършило идеална работа в моето хоби, но виждам, че за да се изработи, се изискват железарски умения, а аз съм много слаб там. Може ли някой да ми направи едно и да ми го прати до Пловдив? Колко ще струва? Благодаря!

Тема "ЗЕГЕ +" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: