• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Ел. инструментите. Консумативи.
Chefo77 - майстор
пет юни 22, 2018 7:35 pmCappY написа:
чет юни 21, 2018 10:14 pmChefo77 написа:
Cappy, виж WD 3 на Керхер. По-висок дебит, по-добър вакуум.

Djack
https://www.technomarket.bg/aksesoari-z ... 1-09003406
Поръчана. :) Даже е с 4лв. по-евтина от Lavor-a.
Би трябвало да свърши прекрасна работа - за сравнения зелмера който ползвам сега е 1700 ВАТА а е 30 литра в секунда.

Благодаря за мненията.
Торбичките (белите) са UB9 от Тони.
Djack - специалист
Някой има ли поглед върху тази прахосмукачка : Lavor Venti Energy? Гледам дават и 60л. количество въздух срещу 30-35 литра при аналогични модели! А смукателната мощност е една и съща като налягане! Гледам я пишат с воден филтър, ама на клипчетата просто наливат вода в контейнера, което май ще мога да направя и с Kercher wd3 примерно. Съпоставени двата модела, Лавора как е като размер, че Керхера мога да го разгледам в Практикер, но Лавора ще трябва да го купувам на сляпо, ако реша!
gnt69 - майстор
Аз съм се загледал в ТОВА . Някой ако има впечатления да сподели. Трябва ми за инцидентно ползване в гаража.
ZEDYCUS - майстор
Лавора и Кархера имат еднакви габарити в тоя клас за 20 литра. Но като им гледам цените по добре този Керхер с допълнителният контакт- При Лавора липсва, а е много удобна опция. https://vimax-karcher.com/multifunkcion ... 8gQAvD_BwE
Сега гледам е на промоция 208 лв-вървяха 250лв миналата година, тогава спешно ми трябваше прахосмукачка и взех ВД2
модела без допълнителния контакт и ми липсва сега.
iivanov - майстор
Аз също заглеждах venti energy , ама ме разубедиха . Обслужването е тегаво . След всяко чистене трябва да изливаш водата и да миеш контейнера , че почва да смърди . В крайна сметка отнесох lavor windy .
falcoh - специалист
Какво ви е мнението за тази прахосмукачка : Karcher NT 22/1 Ap L на цена 329лв. , заслужава ли си парите и имали по-нови и по-добри модели на цена около тази?
Chefo77 - майстор
ср сеп 01, 2021 4:03 pmfalcoh написа:
Какво ви е мнението за тази прахосмукачка : Karcher NT 22/1 Ap L на цена 329лв. , заслужава ли си парите и имали по-нови и по-добри модели на цена около тази?
Бях се засилил към нея, но ме спряха от Клийнтех - китайче, с отвратително решение за положението на маркуча (дръпнеш - падне), с абсолютно малоумно закачане на торбичката - държи се на две малки чопчета. Никакъв шанс за аналогични торбички от друг производител.
Иначе е лека, мощна, на много добра цена.
Интересното е, че първите две неща ми ги каза и друг представител на Kärcher, Булфиск.
falcoh - специалист
ср сеп 01, 2021 4:03 pmfalcoh написа:
Какво ви е мнението за тази прахосмукачка : Karcher NT 22/1 Ap L на цена 329лв. , заслужава ли си парите и имали по-нови и по-добри модели на цена около тази?
https://karchershop.bg/product/nt-22-1-ap
Chefo77 - майстор
Точно за нея говоря :)
Онлайн в Клийнтех е на 312 пари.
falcoh - специалист
Мой познат я има, но е произведена в Румъния и е доволен. Аз по принцип питам за по- нов модел със същите параметри и цена около тази. Понеже този модел NT 22/1 Ap 1 е малко стар.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Тема "Покупка на прахосмукачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: