• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
Ел. инструментите. Консумативи.
Chefo77 - майстор
Тооочно тя е - WD 3.200 :)
Хайде да ми е честита :)
Даже и направих сефтето, доволен съм как чисти. Двигателя има филтър (+клапа за водата), отделно има хартиена торбичка и в допълнение монтирах циклонен филтър - мисля, че това перфектната прахосмукачка за мен :)
Благодаря на всички и най-вече на колегата griffin - докато търсех неговия модел в нета, попаднах на офертата на Практикер, а оттам ... :)
Между другото, А 2003 е с доста по-слаба смукателна мощ. За информация само.
dpp - специалист
Странно име, нещо като АдиБас ама нека да си избие парите с работа пък другото ... :wink:
Chefo77 - майстор
dpp написа:
Странно име, нещо като АдиБас ама нека да си избие парите с работа пък другото ... :wink:
Кое е странното име, колега?
jekasus - майстор
Погледни пак поста ми , подчертах ги. Но със сигурност имаш 2 години гаранция и ако смучи яко ,карай с нея.
Chefo77 - майстор
jekasus написа:
Погледни пак поста ми , подчертах ги. Но със сигурност имаш 2 години гаранция и ако смучи яко ,карай с нея.
А ти като знаеш с какво се занимавам ... мога ли да дам 2 бона за смукачка? :) :)
Тези са за доста по-продължителна работа, с по-висока мощност, по-голям дебит и вакуум. Сигурно можеш комини да отпушваш с тях ... или да извличаш земна маса :) :)
dpp - специалист
Еми аз точно това казах че едното е АдиБас, другото Адидас..но щом ще ти върши работа и знаеш за това значи всичко е наред..
Chefo77 - майстор
dpp написа:
Еми аз точно това казах че едното е АдиБас, другото Адидас..но щом ще ти върши работа и знаеш за това значи всичко е наред..
Не, колега - продуктите и на двете места са на една и съща фирма - Керхер (на български). На немски обаче "А"-то в името не е "А", а е "А умлаут" (А с 2 точки), и тъй като в другите азбуки няма такава буква, всеки го пише както си иска. Официално признатото изписване на "А умлаут" е "АЕ" - в брошурата на Практикер е изписано правилно. В сайта на другата фирма пък са писали само "А".
Сайта на фирмата е така направен, че и двете наименования водят до едно и също място :)
Та - не е някакво менте, даже в каталога им го има :)
jekasus - майстор
Аз нямах предвид цената :) А за другото си го написал.
dpp - специалист
Добре де защо тогава в един и същи каталог я пишат по различен начин..како и да е , стана ми просто любопитно да не е ментак , но щом казвате , че Керхер може да има за 100лв значи ще се помъча да ви вярвам... :?
STrifonov - напреднал
Нормално е да има Керхер от 100лв -имат хоби(домашен) и професионален клас.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

Тема "Покупка на прахосмукачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: